Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Zapečené papriky

2–4 porce
do 30 minut
Zapečené papriky
Zapečené papriky Autor: Hodně domácí
Nevíte, jak naložit s přezrálými rajčaty? Milujete fetu a dobré koření? Tento recept je přesně pro vás, tak ho vyzkoušejte! A příloha? Třeba tzatziki.
Reklama

Článek

Plněné papriky v rajčatové omáčce  Foto:

18x paprika v hlavní roli

Papriky a kapie mnoha tvarů a barev patří na náš letní stůl už dlouhá léta. Vždyť co by to bylo za léto bez pořádného leča? Tahle skvělá šťavnatá zelenina je ale výborná i...

Suroviny (2–4 porce)

Reklama

Postup

  1. Rozpulte a vydlabejte papriky.
  2. V misce smíchejte na kousky nakrájená rajčata, fetu, mozzarelu, grilovací koření, popřípadě dosolte.
  3. Směsí naplňte papriky, polijte olejem a dejte zapéct do trouby na horký vzduch.
  4. Na závěr pusťte na pár minut gril.
Reklama

Zapečené papriky Foto: Zapečené papriky; foto: Hodně domácí

Hodně domácí blog

Hodně domácí - portrét Foto:

Svůj život jsem zasvětila fotografii. Fotím převážně lidi. Reklamy, svatby, rodinné focení, někdy i produktovou fotografii.

Během mé kariéry mě však dohnal můj životní styl a začala jsem mít zdravotní problémy. Měla jsem pocit, že možná už nebudu moct ani pracovat a to mě natolik vyděsilo, že jsem se rozhodla změnit život a stravovací návyky od základu. Mám rodinu, o kterou mě baví se starat, vařit jim domácí jídlo a tím je motivovat k tomu, aby se vydali stejnou cestou. Je to přesně tak, jak se říká : "Láska prochází žaludkem a jste to, co jíte."

Proto jsem se rozhodla, že se s vámi na blogu Hodně domácí podělím o mé recepty, které jsou jednoduché, nevyžadují příliš mnoho času a jsou především zdravé. Tedy většina.

Užijte si jich, stejně tak jako života!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama