Logo Prima Fresh Logo Prima Fresh
  • Menu
  • Recepty
  • Články
  • TV Program
  • Škola vaření
  • Recepty z TV
  • Speciál: Losos
  • Těhotnej kuchař
  • Sledujte prima+
  • Vyhledávání
  • Můj profil
    • Nastavení účtu
    • Odhlásit se
    • Máte již účet?
      Přihlásit se
    • Jste tu poprvé?
      Vytvořte si účet

Trendy:

Kuře
Polévky k večeři
Rychlé večeře
Česká kuchyně
Čokoláda
  • Témata
    • Recepty
    • Články
    • TV Program
    • Škola vaření
    • Recepty z TV
    • Speciál: Losos
    • Těhotnej kuchař
    • Sledujte prima+
  • Přihlášení
    • Můj profil
    • Odhlásit se
Sledujte nás
  • Oblíbené recepty
    • Houby
    • Dýně
    • Rychlovky
  • Přílohy
    • Hranolky
    • Knedlíky
    • Kaše
  • Polévky
    • Česká klasika
    • Silné vývary
    • Krémové
  • Saláty
    • Těstoviny
    • Sladké
    • Bezmasá jídla
  • Populární kuchaři
    • Zdeněk Pohlreich
    • Jaroslav Sapík
    • Karolína Kamberská
  • Videorecepty
    • Teď vaří šéf!
    • Česko na talíři
    • Karolína, domácí kuchařka
  • Tipy a triky
    • Kam za jídlem
    • Vychytávky
    • Na nákupech
  • Novinky
    • Blog šéfredaktorky
    • Soutěž Fresh
    • Časopis
  • Prima+
  • CNN Prima NEWS
  • Prima ZOOM
  • Prima LIVING
  • Prima Ženy
  • Prima LAJK
Sledujte nás
Prima Fresh logo

Trendy:

Kuře
Polévky k večeři
Rychlé večeře
Česká kuchyně
Čokoláda
Klasická čočka na kyselo se sázeným vejcem

Klasická čočka na kyselo se sázeným vejcem

Banana bread – jednoduchý recept na banánový chlebíček s ořechy a čokoládou

Banana bread – jednoduchý recept na banánový chlebíček s ořechy a čokoládou

Nejlepší recept na boloňské špagety krok za krokem

Nejlepší recept na boloňské špagety krok za krokem

Sekaná jako od babičky

Sekaná jako od babičky

Kynutá máslová vánočka s mandlemi

Kynutá máslová vánočka s mandlemi

Poctivá česneková pomazánka se sýrem

Poctivá česneková pomazánka se sýrem

Prima Fresh ■ Prima Fresh Recepty
Recepty
Ivana Jindřichová
Pin it

Hit týdne

Další hity

Rýžový pudink

Rýžový pudink
Rýžový pudink
Kuřecí kousky s pikantní medovou omáčkou
Kuřecí kousky s pikantní medovou omáčkou
Irská polévka Colcannon s kapustou
Irská polévka Colcannon s kapustou
Hermelínová pomazánka se šunkou a vejci
Hermelínová pomazánka se šunkou a vejci
Populární
Řízky obalené naruby zapečené s cibulí
Řízky obalené naruby zapečené s cibulí
Pomerančové řezy s perníkovým korpusem a tvarohovou náplní
Pomerančové řezy s perníkovým korpusem a tvarohovou náplní
Trenčanské párky s fazolí – vylepšený domácí recept na trampskou klasiku
Trenčanské párky s fazolí – vylepšený domácí recept na trampskou klasiku
New York cheesecake – recept na klasický pečený dort ze smetanového sýra
New York cheesecake – recept na klasický pečený dort ze smetanového sýra
6 kreativních nových nápadů, jak připravit gin & tonic s moderním švihem
6 kreativních nových nápadů, jak připravit gin & tonic s moderním švihem

Slaný dýňový koláč s fíky a kadeřávkem

Slaný dýňový koláč s fíky a kadeřávkem

Slaný dýňový koláč s fíky a kadeřávkem Zdroj: Cat & Cook

  • Zavřít
Slaný dýňový koláč s fíky a kadeřávkem

Slaný dýňový koláč s fíky a kadeřávkem Zdroj: Cat & Cook

Moje hodnocení
22x

Křehké koláče si zajisté oblíbíte – můžete obměnit zvolený sýr, vynechat slaninu a nebo přidat třeba chorizo! ;)

1 porce
120 minut
Seznam.cz banner

Těsto

  • hladká mouka 250 g
  • máslo (vychlazené) 125 g
  • sůl (špetka )
  • žloutek 1 ks
  • voda (ledová ) 3–5 lžic podle potřeby

Náplň

  • dýně 500 g
  • fíky 2–3 ks
  • smetana ( 30–45%) 100 ml
  • ricotta 150 g
  • kadeřávek (hrst ) případně špenátu nebo bazalky
  • vejce 6 ks
  • brie (gorgonzola / camembert) 70 g
  • pancetta 100 g
  • sůl
  • pepř

Použijte formu o průměru 26–28 cm (případně menší plech s vysokým okrajem). Pokud nechcete dělat domácí těsto, kupte si křehké těsto v obchodě.

Článek

23 báječných receptů na quiche a slané koláče

Původem francouzské slané koláče jsou oblíbené nejen ve své domovině. Ideální jídlo na večírek, dětské párty nebo na piknik má mnoho variant, s kterými se dá úspěšně...

Postup přípravy

  1. Příprava těsta: Mouku a sůl dejte do větší mísy nebo na vál. Na tuto směs nakrájejte na slabší plátky máslo.
  2. Nyní je důležité pracovat pouze špičkami prstů a vytvořit jakousi drobenku. Nemělo by to zabrat déle než 3 minuty.
  3. Do žmolenky přidejte žloutek a ledovou vodu (postupně podle potřeby) a pouze prsty jedné ruky hněťte do nepravidelné koule. Pokud by těsto bylo hodně suché, případně přidejte ještě jednu lžíci vody. Pozor ale, těsto by nemělo lepit.
  4. Frezáž: Nyní je na řadě takzvaná "fraisage". Jedná se o závěrečné hnětení těsta, kdy dochází k úplnému spojení tuku s moukou.
  5. Těsto položte na lehce pomoučený vál a rozdělte na 5 menších kusů. Hranou dlaně (rozhodně ne celou dlaní, která je moc teplá) sklouzněte po části těsta asi 15 cm směrem od sebe.
  6. Těsto se hezky rozmázne po válu a to je přesně to, co chcete. Až bude celá část uhnětená, stěrkou z něj znovu vytvarujte nepravidelnou kouli a pokračujte tak i s ostatními částmi.
  7. Poté je stejným způsobem spojte dohromady, vytvarujte do koule a zabalte do dvou vrstev potravinové fólie. Takto uhnětené těsto by mělo odpočívat v lednici minimálně 2 hodiny, ale lepší je nechat ho přes noc. Pokud proces potřebujete urychlit, dejte těsto na hodinu do mrazáku.
  8. Válení těsta: Těsto vyndejte z lednice, rozbalte ho a počkejte asi 10 minut. Po této době ho položte na lehce pomoučněný vál a začněte válet. Je potřeba na těsto trochu zatlačit, protože bude stále lehce tuhé. Zároveň je nutné postupovat s jemností a opatrností.
  9. Těsto se správně válí od středu směrem od sebe vždy tak, aby se zastavilo cca 2 cm od kraje. Těstem si vždy jen pootočte a pokračujte stejnými pohyby. Vznikne tak pravidelná, kulatá placka. Kdyby se náhodou těsto při válení přichytávalo k válu, stačí ho podsypat trochou hladké mouky. Těsto by mělo být slabé asi 3–5 mm a zároveň by plát měl být delší alespoň o 5 cm, než je forma, aby se lépe umisťovalo.
  10. Těsto si podeberte – buď válečkem nebo rukama a přemístěte ho do máslem vymazané formy (použijte koláčovou nebo dortovou formu s odnímatelným dnem). Pouze konečky prstů ho vtlačte do formy, aby na celé ploše těsto těsně přiléhalo ke stěně a dnu.
  11. Okraje by měly mít tloušťku až 8 mm, což znamená, že při vtlačování těsta k okrajům bychom měli prsty druhé ruky zároveň tlačit na okraj směrem dolů, aby těsto nebylo až tolik do výšky, ale přibylo na tloušťce. Pokud těsto přečnívá přes okraj, tupou stranou nože nebo prsty ho odstraňte.
  12. Těsto připravené ve formě propíchejte vidličkou s centimetrovými odstupy. Nyní je nutné ho zatížit. Ideální je použít pečící papír pomazaný máslem (zespoda) a zatížit ho fazolemi. Pokud nemáte fazole, můžete použít třeba o něco menší formu (také ji zespodu namažte máslem) a tu vložit do koláče. Koláč pečte ve středu trouby na 190 °C asi 9 – 10 minut, poté odstraňte fazole / formu a papír a pečte dalších 5 minut.
  13. Mezitím si připravte náplň. Pancettu nasucho osmahněte na menší pánvičce a dejte stranou. Dýni oloupejte (pokud máte Hokkaido, loupat nemusíte) a nakrájejte na 1,5cm kostičky. Rozprostřete je na papírem vyložený plech, zakápněte olivovým olejem a pokud máte doma čerstvý tymián, přidejte pár snítek.
  14. Pečte v troubě na 180 °C asi 30 minut, dokud dýně není téměř upečená. Vejce míchejte v mixéru samotné asi dvě minuty. Poté přidejte smetanu, ricottu a česnek. Nakonec řádně osolte, opepřete a přidejte trochu muškátového oříšku.
  15. Dýni rozprostřete na částečně upečený korpus, přidejte slaninu, kadeřávek a zalijte připravenou směsí. Navrch rozprostřete sýr, fíky a dejte péct do trouby na 180 stupňů, dokud nebude povrch koláče zlatavý.
Ivana Jindřichová

Zdroj receptu

Ivana Jindřichová

Cat and cook Ivana Jindřichová

Blogerka Cat & Cook, vlastním jménem Ivana Jindřichová, propadla jídlu ve 12 letech a od té doby stále vaří. Nejdřív pro sebe a pro mamku, pak pro přítele, pak pro spolubydlící a přátele, pro partnera a teď už i pro své čtenáře. Miluje kočky, které jsou také poznávacím znamením jejího blogu. Po Mindě přišly Miňonka a Laskonka, které se neobyčejně hodí do její nové, už třetí kuchařky, z edice Sladká. Obsahuje recepty na dezerty z Čech i celého světa, které doplňují oblíbená sladká jídla a velikonoční a vánoční recepty. Podrobně popsané postupy, odpovědi na všechny otázky, které si při přípravě kladete, a krásné fotografie vás dovedou ke kýženému výsledku. Zaručeně se dočkáte nehynoucí lásky svých nejbližších.

shop.catandcook.cz

Vstoupit do diskuze
Sdílejte článek
Štítky sůl sýr mouka koláč máslo slanina drobenka fík quiche těsto

Návrhy pro vás

Harissa karamelizované zelí s cizrnou a pórkem – pikantní kombinace chutí inspirovaná Tuniskem Vegetariánské

Harissa karamelizované zelí s cizrnou a pórkem – pikantní kombinace chutí inspirovaná Tuniskem

Vietnamské letní závitky s tofu a arašídovou omáčkou – veganská verze jako z bistra Vegetariánské

Vietnamské letní závitky s tofu a arašídovou omáčkou – veganská verze jako z bistra

Laksa s červeným kari a kuřecím masem – voňavá polévka plná exotické energie Polévky

Laksa s červeným kari a kuřecím masem – voňavá polévka plná exotické energie

Pečené masové kuličky z mletého drůbežího masa na kysaném zelí se smetanou Maso

Pečené masové kuličky z mletého drůbežího masa na kysaném zelí se smetanou

Nepečené řezy z karamelových sušenek a tvarohového krému – rychlá sladká tečka bez trouby a skoro bez práce Sladké

Nepečené řezy z karamelových sušenek a tvarohového krému – rychlá sladká tečka bez trouby a skoro bez práce

Smažený kuřecí řízek plněný poličanem, paprikou a sýrem – klasika s překvapením uvnitř Maso

Smažený kuřecí řízek plněný poličanem, paprikou a sýrem – klasika s překvapením uvnitř

Cibulačka s čočkou – poctivá polévka se zapečenou sýrovou bagetou Polévky

Cibulačka s čočkou – poctivá polévka se zapečenou sýrovou bagetou

Elegantní dort Esterházy – mandlová klasika s jemným krémem a čokoládovou pavučinou Sladké

Elegantní dort Esterházy – mandlová klasika s jemným krémem a čokoládovou pavučinou


Přečtěte si také

Soutěžící
Kateřina Soukupová je flegmatik a má ráda horory

Kateřina Soukupová je flegmatik a má ráda horory

Vegetariánské
Harissa karamelizované zelí s cizrnou a pórkem – pikantní kombinace chutí inspirovaná Tuniskem

Harissa karamelizované zelí s cizrnou a pórkem – pikantní kombinace chutí inspirovaná Tuniskem

Prostřeno!
Připravujeme Prostřeno! z jižních Čech. Do menu soutěžící zařadí poctivý zelňák

Připravujeme Prostřeno! z jižních Čech. Do menu soutěžící zařadí poctivý zelňák

Prostřeno!
Prostřeno: Pečený limetkový cheesecake se skořicí

Prostřeno: Pečený limetkový cheesecake se skořicí

Prostřeno!
Prostřeno: Drůbeží paštika s brusinkami a domácím pečivem

Prostřeno: Drůbeží paštika s brusinkami a domácím pečivem

Prostřeno!
Prostřeno: Dýňová krémová polévka se zázvorem, chilli a slaninou

Prostřeno: Dýňová krémová polévka se zázvorem, chilli a slaninou

Prostřeno!
Prostřeno: Hovězí líčka na víně se šlehanou bramborovou kaší

Prostřeno: Hovězí líčka na víně se šlehanou bramborovou kaší

Vegetariánské
Vietnamské letní závitky s tofu a arašídovou omáčkou – veganská verze jako z bistra

Vietnamské letní závitky s tofu a arašídovou omáčkou – veganská verze jako z bistra

Recepty

  • Těstoviny
  • Sladké
  • Maso
  • Zelenina
  • Nápoje
  • Ryby a mořské plody
  • Polévky
  • Předkrmy a chuťovky
  • Vegetariánské
  • Ovoce
  • Saláty
  • Přílohy
Těstoviny
Zapečené těstoviny s brokolicí, krůtím masem a nivou – rychlá večeře z jednoho pekáče

Zapečené těstoviny s brokolicí, krůtím masem a nivou – rychlá večeře z jednoho pekáče

Pastina Classica podle Stanleyho Tucciho – italská pohoda ze tří surovin Těstoviny

Pastina Classica podle Stanleyho Tucciho – italská pohoda ze tří surovin

Těstoviny zapečené se slaninou, rajčaty a sýrem – jednoduchá a sytá večeře pro celou rodinu Těstoviny

Těstoviny zapečené se slaninou, rajčaty a sýrem – jednoduchá a sytá večeře pro celou rodinu

Sladké
Nepečené řezy z karamelových sušenek a tvarohového krému – rychlá sladká tečka bez trouby a skoro bez práce

Nepečené řezy z karamelových sušenek a tvarohového krému – rychlá sladká tečka bez trouby a skoro bez práce

Elegantní dort Esterházy – mandlová klasika s jemným krémem a čokoládovou pavučinou Sladké

Elegantní dort Esterházy – mandlová klasika s jemným krémem a čokoládovou pavučinou

Snadné kokosové řezy s krémem z mascarpone a třešničkou navrch – moučník jako z cukrárny Sladké

Snadné kokosové řezy s krémem z mascarpone a třešničkou navrch – moučník jako z cukrárny

Polévky
Laksa s červeným kari a kuřecím masem – voňavá polévka plná exotické energie

Laksa s červeným kari a kuřecím masem – voňavá polévka plná exotické energie

Pečené masové kuličky z mletého drůbežího masa na kysaném zelí se smetanou Maso

Pečené masové kuličky z mletého drůbežího masa na kysaném zelí se smetanou

Smažený kuřecí řízek plněný poličanem, paprikou a sýrem – klasika s překvapením uvnitř Maso

Smažený kuřecí řízek plněný poličanem, paprikou a sýrem – klasika s překvapením uvnitř

Vegetariánské
Harissa karamelizované zelí s cizrnou a pórkem – pikantní kombinace chutí inspirovaná Tuniskem

Harissa karamelizované zelí s cizrnou a pórkem – pikantní kombinace chutí inspirovaná Tuniskem

Zapečené brambory s brynzou a křupavou slaninou – variace na francouzské brambory se slovenským švihem Zelenina

Zapečené brambory s brynzou a křupavou slaninou – variace na francouzské brambory se slovenským švihem

Květák v pivním sýrovém těstíčku z horkovzdušné fritézy – šmrncovní variace na oblíbenou klasiku Vegetariánské

Květák v pivním sýrovém těstíčku z horkovzdušné fritézy – šmrncovní variace na oblíbenou klasiku

Ovoce
Zelené jarní smoothie s kadeřávkem, banánem a kiwi – osvěžující start do nového dne i ročního období

Zelené jarní smoothie s kadeřávkem, banánem a kiwi – osvěžující start do nového dne i ročního období

Irská káva s kondenzovaným mlékem, vaječňákem a šlehačkou – dezert i nápoj v jednom Nápoje

Irská káva s kondenzovaným mlékem, vaječňákem a šlehačkou – dezert i nápoj v jednom

Pečený mandarinkový čaj – sladké zahřátí pro zimní dny i večery Nápoje

Pečený mandarinkový čaj – sladké zahřátí pro zimní dny i večery

Ryby a mořské plody
Kokosové kari s treskou a křehkou zeleninou – jemné exotické jídlo plné vůní a barev

Kokosové kari s treskou a křehkou zeleninou – jemné exotické jídlo plné vůní a barev

Jemná smetanová polévka s lososem a zeleninou – delikatesa se středomořským šmrncem Polévky

Jemná smetanová polévka s lososem a zeleninou – delikatesa se středomořským šmrncem

Thajské zelené kari s lososem – jemná ryba v krémové a voňavé omáčce Ryby a mořské plody

Thajské zelené kari s lososem – jemná ryba v krémové a voňavé omáčce

Polévky
Laksa s červeným kari a kuřecím masem – voňavá polévka plná exotické energie

Laksa s červeným kari a kuřecím masem – voňavá polévka plná exotické energie

Cibulačka s čočkou – poctivá polévka se zapečenou sýrovou bagetou Polévky

Cibulačka s čočkou – poctivá polévka se zapečenou sýrovou bagetou

Jednoduchá asijská polévka s pošírovaným kuřetem – lehká, voňavá a plná chuti Polévky

Jednoduchá asijská polévka s pošírovaným kuřetem – lehká, voňavá a plná chuti

Předkrmy a chuťovky
Bolo do Caco – tradiční madeirský batátový chléb pečený na pánvi

Bolo do Caco – tradiční madeirský batátový chléb pečený na pánvi

Vejce zapečená v bramborových košíčcích – křupavá snídaně i efektní brunch Předkrmy a chuťovky

Vejce zapečená v bramborových košíčcích – křupavá snídaně i efektní brunch

Vietnamská pizza s vejcem a houbami – křupavá streetfoodová rychlovka z rýžového papíru Předkrmy a chuťovky

Vietnamská pizza s vejcem a houbami – křupavá streetfoodová rychlovka z rýžového papíru

Vegetariánské
Harissa karamelizované zelí s cizrnou a pórkem – pikantní kombinace chutí inspirovaná Tuniskem

Harissa karamelizované zelí s cizrnou a pórkem – pikantní kombinace chutí inspirovaná Tuniskem

Vietnamské letní závitky s tofu a arašídovou omáčkou – veganská verze jako z bistra Vegetariánské

Vietnamské letní závitky s tofu a arašídovou omáčkou – veganská verze jako z bistra

Lepkavé sójové maso s rýží – vegetariánský deep-fry plný asijských chutí Recepty

Lepkavé sójové maso s rýží – vegetariánský deep-fry plný asijských chutí

Sladké
Jablečný koláč se skořicovo-tvarohovou náplní – voňavá klasika, která provoní celý domov

Jablečný koláč se skořicovo-tvarohovou náplní – voňavá klasika, která provoní celý domov

Želé bonbony z ovocné přesnídávky – rychlý tip, jak využít dětské kapsičky Sladké

Želé bonbony z ovocné přesnídávky – rychlý tip, jak využít dětské kapsičky

Zelené jarní smoothie s kadeřávkem, banánem a kiwi – osvěžující start do nového dne i ročního období Ovoce

Zelené jarní smoothie s kadeřávkem, banánem a kiwi – osvěžující start do nového dne i ročního období

Saláty
Salát s bavorskou sekanou a domácími preclíky – recept na hospodský snack krok za krokem

Salát s bavorskou sekanou a domácími preclíky – recept na hospodský snack krok za krokem

Smažené kedlubny v trojobalu s ředkvičkovým salátem – sytý vegetariánský oběd Vegetariánské

Smažené kedlubny v trojobalu s ředkvičkovým salátem – sytý vegetariánský oběd

Asijský mrkvový salát s paprikou, křupavými kešu ořechy a zázvorovým dresinkem Saláty

Asijský mrkvový salát s paprikou, křupavými kešu ořechy a zázvorovým dresinkem

Maso
Česká klasika bez kompromisů: Španělský ptáček s karlovarským strouhankovým knedlíkem podle Petra Břenka z pardubické restaurace Struhadlo

Česká klasika bez kompromisů: Španělský ptáček s karlovarským strouhankovým knedlíkem podle Petra Břenka z pardubické restaurace Struhadlo

Asijský mrkvový salát s paprikou, křupavými kešu ořechy a zázvorovým dresinkem Saláty

Asijský mrkvový salát s paprikou, křupavými kešu ořechy a zázvorovým dresinkem

Krémové bílé fazole se smetanou – jednoduchý a hřejivý oběd bez masa Recepty

Krémové bílé fazole se smetanou – jednoduchý a hřejivý oběd bez masa

Nejlepší recepty e-mailem

Zanechte nám svůj e-mail a až 5x týdně vás upozorníme na to nejnovější a nejlepší z našeho webu.

Newsletter

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů

background

prima-cnn-news

Plaga: Peníze ve školství? Tvrdý boj teprve přijde. Plánuje zásadní změnu přihlášek na střední Rusové zabili učitelku a jejího malého syna v Charkově. Fotky zachytily zkázu po dopadu rakety Česko skropí deště, hrozí i bouřky. MAPA ukazuje, kde naprší nejvíce

prima-zeny

Václav Klaus se málem utopil v Amazonce, Livia mu za klukovinu ostře vynadala Livia Klausová o složitém dětství a manželovi: Od devíti vařila, zamilovala se na první pohled Livia a Václav Klausovi se potkali dávno před vysokou už jako děti, ukázala fotka

prima-zoom

První mobil pro domácí mazlíčky Václav Klaus se málem utopil v Amazonce, Livia mu za klukovinu ostře vynadala Nejhlouběji žijící suchozemské zvíře se ukrývá 2 kilometry pod povrchem. Jak vypadá a čím se živí?

prima-fresh

Harissa karamelizované zelí s cizrnou a pórkem – pikantní kombinace chutí inspirovaná Tuniskem Vietnamské letní závitky s tofu a arašídovou omáčkou – veganská verze jako z bistra Laksa s červeným kari a kuřecím masem – voňavá polévka plná exotické energie

prima-cool

Byl nalezen nový Aragorn? Livia a Václav Klausovi se potkali dávno před vysokou už jako děti, ukázala fotka Arnold potvrdil trojnásobný comeback, chystá Komando 2 a nového Predátora. Conan dostal výborného režiséra

lajk

Martyho frky: Táta kvůli mému humoru málem přišel o práci, vypráví kontroverzní Řezník Rapper Vercetti vyfasoval na Slovensku 5 let vězení, pak bude ze země vyhoštěn Nový objev Kazmy? Blondýnka se s ním vodí za ruce a fotí se na místě jako Rosecká

prima-living

Přímý výsev v březnu: O slovo se už hlásí první jarní zelenina Toaleta není popelnice: 7 věcí, které do záchodu nepatří Jak bydlí hollywoodské hvězdy? Clooney má vilu v Itálii, Cruise vlastní golfové hřiště

Populární témata

Jak zhubnout Nejlepší filmy 2024 Nejlepší horory TV program Změna času Partie Počasí Kdy budou volby ZOO Nové začátky Auto – katalog 7 pádů Honzy Dědka Volby 2025 Svařené víno Tatarák podle Pohlreicha Aloe vera Pěstování lichořeřišnice Výpočet ascendentu Tvarohové knedlíky Nejlepší palačinky Švestkový koláč

O FTV Prima Management Volná místa Press Reklama Castingy a výzvy HbbTV Kontakty Podmínky užívání Zpracování osobních údajů Cookies Nápověda Vlastník FTV Prima spol. s r.o. Redakce Nahlásit chybu Nastavení soukromí
App Store Google Play
© FTV Prima spol. s r.o.