zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Oopsie - bezlepkové placky
Autor: Hodně domácí Oopsie - bezlepkové placky

Oopsie – bezlepkové placky

Hodnoceno: 4x
Pokud hledáte zajímavou alternativu chleba, vyzkoušejte tyto zdravé a bezlepkové placičky. Skvěle chutnají s pestem nebo různými pomazánkami. A příprava je opravdu snadná!
do 30 minut
9 ks porcí

reklama

Suroviny (9 ks porcí)

Postup

  1. Troubu předehřejte na 160 °C.
  2. V jedné míse vyšlehejte bílky se solí v tuhý sníh. V druhé míse vyšlehejte žloutky s lučinou a kypřicím práškem a obojí opatrně promíchejte.
  3. Polévkovou lžící naneste na plech s pečicím papírem 9 placiček a pečte přibližně 20 minut, dokud nezezlátnou. Troubu při pečení neotvírejte!

Oopsie - bezlepkové placky 2 Foto: Oopsie – bezlepkové placky; foto: Hodně domácí

Hodně domácí blog

Hodně domácí - portrét Foto:

Svůj život jsem zasvětila fotografii. Fotím převážně lidi. Reklamy, svatby, rodinné focení, někdy i produktovou fotografii.

Během mé kariéry mě však dohnal můj životní styl a začala jsem mít zdravotní problémy. Měla jsem pocit, že možná už nebudu moct ani pracovat a to mě natolik vyděsilo, že jsem se rozhodla změnit život a stravovací návyky od základu. Mám rodinu, o kterou mě baví se starat, vařit jim domácí jídlo a tím je motivovat k tomu, aby se vydali stejnou cestou. Je to přesně tak, jak se říká : "Láska prochází žaludkem a jste to, co jíte."

Proto jsem se rozhodla, že se s vámi na blogu Hodně domácí podělím o mé recepty, které jsou jednoduché, nevyžadují příliš mnoho času a jsou především zdravé. Tedy většina.

Užijte si jich, stejně tak jako života!

reklama

Související témata: bez lepku , Malá jídla