zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Listový salát s jahodami a gorgonzolou
Autor: Smoothcooking.cz Listový salát s jahodami a gorgonzolou

Listový salát s jahodami a gorgonzolou

Hodnoceno: 1x
Ne každý si umí pořádně pochutnat na salátu, protože ho někteří nepovažují za plnohodnotné jídlo. Pak jsou tu ale saláty jako ten dnešní, které si vás získají svěžestí a výrazností. A vy pak velice rychle změníte názor. :)
do 30 minut
2–3 porce

Článek

Panzanela s pečenými rajčaty Foto:

20 receptů na saláty, které servírujte jako hlavní jídlo

Léto je období, kdy máme přirozeně chuť na lehčí pokrmy plné zeleniny a k večeři si rádi děláme oblíbené saláty. Pokud je ale servírujeme jako hlavní jídlo, měly by kromě...

reklama

Postup

  1. Nejprve si na pánvi orestujte slunečnicová semínka.
  2. Do mísy vložte listovou zeleninu, na čtvrtky pokrájené jahody, na proužky pokrájenou cibuli, lístky máty a klíčky.
  3. Promíchejte, přendejte na talíř, přidejte natrhanou gorgonzolu, zakápněte olivovým olejem, osolte, opepřete a podávejte.

Listový salát s jahodami a gorgonzolou Foto: Listový salát s jahodami a gorgonzolou; foto: Smoothcooking.cz

Smoothcooking.cz Foto:

Smooth cooking aneb vaříme hladce

Ze začátku jsem si založila internetový zápisník, kam jsem zapisovala recepty pro mé přátele. Ale po roce ho začali sledovat i další lidé, tak jsem se rozhodla koupit si doménu a začít opravdu blogovat. Přidala jsem tomu duši a hlavně zapojila i můj osobní život. Do všech receptů přidávám hlavně kus sebe a obrovskou dávku úsměvu a elánu.

Můj blog Smoothcooking.cz je souhrn jednoduchých a rychlých receptů, které zvládne i úplný začátečník. Je proložen složitějšími recepty pro ty, kteří chtějí strávit u plotny i několik hodin. Najdete zde sladké, slané, ale i nápoje a smoothie.

Popisuji tipy, triky, inspiraci na to, jak být lepší kuchařkou či kuchařem, dále doporučené restaurace, ingredience a vybavení a food akce. Snažím se vám být opět o krok blíže, a tak jsem začala točit videorecepty a vlogy z food akcí.

reklama