zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Domácí bejkrolsky
Autor: Marek Bartoš Domácí bejkrolsky

Domácí bejkrolsky

Hodnoceno: 10x
Bejkrolsky doma chroupeme dost často. Dokola jsem přemýšlela nad tím, že udělat si je doma nemůže být nic složitého, až jsem se rozhodla to konečně vyzkoušet. Jsou naprosto božské a ze stolu zmizely okamžitě!
do 30 minut
4-6 porce

reklama

Postup

  1. Bagetu ostrým nožem nakrájejte na velmi tenká kolečka. V jedné misce rozmíchejte 4 lžíce olivového oleje s jemně sekaným rozmarýnem a dvěma prolisovanými stroužky česneku, ve druhé 4 lžíce oleje, lžíci sekané bazalky a lžíci jemně strouhaného parmezánu.
  2. Kolečka rozdělte na dvě hromádky, půlku jich natřete z obou stran směsí z jedné mističky a na půlku použijte směs z té druhé. Sušte v troubě při 100 °C dokřupava, asi 10–15 minut.

Láskominy Denisy Bartošové

Láskominy Foto:

Jedlé i kreativní dárky a skvělé recepty na celý rok

Udělejte svým milovaným radost dárkem s příběhem. Takovým, který je s láskou ručně vyrobený, krásně zabalený a navíc se dá sníst. A nebo darujte samotnou knihu plnou návodů na nazdobené dobroty a inspirace pro tvoření.

Druhá kniha Denisy Bartošové – autorky, která je svou kreativitou a nenechavýma rukama pověstná, by neměla chybět všem těm, kterým není líno vdechnout dobrým nápadům život. Denisa vám pomocí podrobných postupů pomůže vytvořit věci, na které byste si sami možná netroufli, a to za pár chvil i za pár kaček! Nechte promluvit své tvořivé já a darujte blízkým nebo sami sobě ručně vyrobené láskominy!

Více informací o knize najdete na: MojeLaskominy.cz.

Knihu vydalo nakladatelství Smart Press, www.smartpress.cz

reklama

Související témata: Chuťovky a předkrmy , Americká kuchyně