zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Soutěžte o 3 parádní chlapské kuchařky
Autor: archiv Smart Press Soutěžte o 3 parádní chlapské kuchařky

PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ: Vyhrajte novou "chlapskou" kuchařku dle vlastního výběru!

Hledáte inspiraci na dárek pro muže, který rád vaří nebo alespoň rád pije pivo? Máme pro vás horké tipy na knihy, které právě dorazily na předvánoční trh. A s trochou štěstí můžete jednu z nich vyhrát. Stačí si jen vybrat, po které toužíte nejvíce, a zkusit štěstí!
klaram , 04.12.2017

reklama

A o které tituly můžete tentokrát soutěžit?

Soutěžte o 3 parádní chlapské kuchařky 2 Foto:

Kuchařka pro mého muže

První pořádná kuchařka pro pořádného chlapa! - 2. vydání

Veronika Zemanová

Obsahuje skvělé recepty na polévky, hlavní chody i sladká jídla a velmi podrobné pracovní postupy, včetně postupových fotografií a obrázků výsledných pokrmů. Muž neuvyklý vaření zde najde také užitečné rady a tipy. Poradí, co uvařit, když zůstane chlap sám doma, když chce překvapit ženu, zasytit partu kamarádů nebo bandu dětí, a nezapomíná ani na situace, kdy se rozhodne utáhnout si opasek. Kniha je čtivým a vtipným průvodcem pro každého muže. Ženy do ní můžou vepsat věnování nebo milé oslovení, zbytek je na muži!

Ideální dárek pro partnera, syna, kamaráda, bratra, tatínka, dědečka! !

Škoda nevařit 

Kuchařka plná hudby – 2. vydání

Martin Škoda

První vydání Škoda nevařit – Kuchařka plná hudby zaznamenalo několik zajímavostí: Martin Škoda jej napsal ve svých 17 letech a kniha se umístila na 3. místě v kategorii Nejlepší kuchařská prvotina soutěže World Gourmand Cookbook Awards 2013. Druhé vydání knihy zůstává stejné.

Kuchařku napsal Martin Škoda v 17 letech pro své vrstevníky. Kniha je plná skvělých receptů, fotografií, rad a tipů, k nimž se Martin postupem času vlastními zkušenostmi dopracoval, a také hudby. Kuchařka je rozdělena na kapitoly, při kterých mladí chtějí nebo potřebují vařit (například když chtějí okouzlit toho druhého, připravují si jídlo na cestu, nemají zrovna po ruce tunu ingrediencí, na stres či kocovinu nebo pokud chtějí vylepšit zaběhlou českou klasiku). Každý recept je navíc doplněn songem, který může doladit atmosféru při vaření i po něm.

Kniha o pivu

Jak pivo poznávat, ochutnávat a párovat s jídlem

Pavel Borowiec, Marcela Titzlová

S Knihou o pivu poznáte nové a často nečekané tváře tradičního nápoje. Naučíte se vybírat a poznávat piva různých stylů a z různých zemí, nacházet ta nejlepší z nich a vychutnávat si je.

Seznámíte se s původními i novými pivními styly, proniknete do základů párování piva a jídla. Součástí knihy jsou také praktické rady, jak vybrat správné pivní sklo či jak uspořádat ochutnávku.

Více než dvacet receptů dále ukáže široké možnosti piva při úpravě masa, pečení chleba, grilování a přípravě jak rychlých párty jídel, tak polévek nebo sladkých dezertů.

Knihy do soutěže věnovalo nakladatelství Smart Press.

Stačí označit jako správnou odpověď tu knihu, kterou byste si přáli vyhrát přímo ZDE pomocí webového formuláře.

SOUTĚŽ PROBÍHÁ DO 10. 12. 2017.

HERNÍ ŘÁD

reklama

Související témata: soutěž , pivo , nová kuchařka , soutěž o kuchařky , Martin Škoda , Škoda nevařit , Kuchařka pro mého muže , kuchařka pro muže , kniha o pivu

reklama

Přečtěte si také