Ivana Šedová

Ivana je prodavačka ve vlastním obchůdku se smíšeným zbožím v sousední vesnici. Vyučila se jako cukrářka, ale pracovala vždy jako prodavačka nebo servírka, také jako pomocná síla v kuchyni. Je vdaná skoro tři roky, s manželem mají dceru, které jsou čtyři roky.

Nyní můžete mít Prostřeno! i doma. Stačí navštívit nový e-shop vašeho oblíbeného kulinárního pořadu na www.prostrenoeshop.cz

S rodinou žije dva roky v rodinném domě. Alenin život se točí neustále kolem dcery a manžela, kteří jsou jejím největším koníčkem. Volný čas rádi tráví společně doma nebo u rodičů na zahradě. Do pořadu Prostřeno! se přihlásila sama, aby měla zkušenost do života a dokázala manželovi, že na to má.

Již tuto středu 12.11. vychází 1. číslo kulinárního časopisu Prima FRESH s více než 70 recepty! Více info zde.

Charakter:

Sama o sobě tvrdí, že je společenská ženská se smyslem pro humor. Občas je výbušná.

Zájmy:

Nejvíce času tráví se svou dcerou. Ráda jezdí na kole, odpočine si od všech starostí. S rodinou podniká různé výlety nebo se schází s přáteli.

Vztah k vaření:

Pokud má dobrou náladu, tak vaří ráda. Nerada vymýšlí, co uvařit, tak si vždy její rodina řekne, na co má chuť.Ráda připravuje rychlá, jednoduchá, ale chutná jídla.

Chutě:

Až na pár maličkostí sní všechno dobré jídlo.Nejraději má lasagne a svíčkovou.

Nesnáší:

Nemá ráda tlačenku, ovar, dršťkovou polévku, tučné párky a drožďovou polévku.U stolu jí vadí, když někdo mlaská, srká, a když někdo tvrdí, že mu jídlo chutná, a nic nesní.

Motto:

V životě se neřídí žádným mottem.

Očekávání:

Očekává nové zkušenosti do života, příjemné setkání s novými lidmi a krásnou odměnou by pro ni byla výhra.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty