5 tipů na chutné drobnosti, které během MDŽ mile potěší

Mezinárodní den žen už je tu příští týden, tak se pojďte spolu s námi připravit předem. Drobný dáreček v podobě nějaké sladkosti nebo lahvinky totiž určitě neurazí, ba naopak. Máme tu pro vás 5 skvělých tipů!

Milá pozornost od Bohemia Sektu

Připravte pro vaši výjimečnou ženu milé překvapení. Pořiďte jí balíček se dvěma lahvemi Bohemia Sektu, lahodnou rosé variantou a La Fleur s květinovou vůní a tóny exotického ovoce. Dvě sklenky v balíčku nejsou náhodou, připijte si spolu na zdraví. Na přiložený flash disk ve tvaru sektové zátky můžete nahrát fotky z vašich společných chvil, a zavzpomínat tak na vše, co jste prožili.

Rozpalte se s chilli zmrzlinami z Crème de la Crème

Sladké a chilli je nepřekonatelná kombinace. Zmrazte ji a dostanete jedinečnou zmrzlinu z Crème de la Crème! V březnu se můžete zahřát ve všech zmrzlinárnách Honzy Hochsteigera limitovanou edicí pomerančové zmrzliny s chilli a také stálicemi ze Zmrzlinového salónu na Národní – krémovou belgickou čokoládou s chilli a exotickým sorbetem z manga a pikantního chilli. Přijďte si okořenit konec zimy.

Vysmátá limitovaná edice od Nutelly

Oblíbená značka lahodné lískooříškové pomazánky Nutella představuje novou limitovanou edici s veselým obalem plným barev a vzorů. A protože je každý úsměv jedinečný, tak má i každé balení pomazánky Nutella na etiketě svůj unikátní design a kód, který vám zaručí, že se na celém světě nenajde stejná sklenice, jako ta vaše. Originální edice pomazánky Nutella bude dostupná v Čechách i na Slovensku od začátku března.

Mionetto pro temperamentní duše i romantičky

Mionetto Prosecco DOC brut vyniká svou svěží chutí s tóny jablka a citrusů i jemným dlouhotrvajícím perlením. Mionetto je od roku 1887 symbolem kvalitního prosecca a v současnosti patří mezi nejprodávanější značky na světě. Je ideální pro každou denní dobu i příležitost.

Nebo se nechte unášet italskou elegancí, nespoutaností a vychutnejte si prosecco, které vás nadchne nádhernou růžovou barvou broskvového květu a bohatým ovocným buketem s výraznými tóny červeného ovoce a grapefruitu. Pokud kromě lahodného přípitku zároveň stále váháte nad pochoutkami, jimiž na dámské jízdě překvapíte své kamarádky, vsaďte na italské menu, které s tímto šumivým skvostem perfektně souzní.

Plzeňský minipivovar Proud uvaří speciální pivo

Růžové holínky jsou nepřehlédnutelným symbolem celosvětové akce Pink Boots Collaboration Brew Day, jejímž cílem je podpořit a oslavit ženy v pivovarnictví. Limitovanou edicí piva Raise Your Glass APA se k mezinárodní iniciativě 8. března připojí také plzeňský minipivovar Proud. Vařit se bude v růžových holínkách podle receptury zdejší sládkové Lenky Strakové ze speciální směsi chmelů od Yakima Chief Hops.

Pink Boots Collaboration Brew Day je iniciativou mezinárodní neziskové organizace Pink Boots Society, která byla založena v roce 2017 v USA s cílem podpořit profesionálky v oboru pivovarnictví v profesním růstu a vzdělávání.

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty