zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Gejzír překvapivých chutí
Autor: archiv Mazagrande Gejzír překvapivých chutí

Gejzír překvapivých chutí na léto

Léto se blíží a s ním záplava nových zážitků poháněných naší zvědavostí. A právě zvědavost nám dává chuť objevovat a vždycky nás zavede o kousek dál. Pokud ke svým letním dobrodružstvím hledáte netradiční, a přitom chuťově překvapivý nápoj, máme pro vás tip.
klaram , 24.05.2018

reklama

Už asi znáte MAZAGRANDE ORIGINAL, u jehož vzniku stála právě zvědavost a potřeba posouvat hranice objevování až tam, kde se v osvěžující nealkoholický nápoj spojily jemně perlivé přírodní citrusové šťávy a kávový extrakt. Tím to ale neskončilo a další kombinace chutí na sebe nenechala dlouho čekat. Hned vzápětí se představila kofeinově silnější verze MAZAGRANDE FORTE a nyní úplně nově dvě ovocné příchutě MAZAGRANDE FRESH CITRUS a MAZAGRANDE CRANBERRY neboli brusinka.

• MAZAGRANDE FORTE je obsahem kofeinu třikrát silnější obdoba originální varianty, která si během krátké doby získala velkou skupinu příznivců. Množství obsaženého kofeinu dodává nápoji výraznější kávovou chuť.

• MAZAGRANDE FRESH CITRUS se na první pohled tváří jako MAZAGRANDE ORIGINAL, ale pod jeho slupkou se skrývá zajímavá chuťová kombinace více druhů citrusů. Kávovému extraktu dominuje výrazná chuť grepu, kterou doplňuje citron a limetka.

• MAZAGRANDE CRANBERRY, tedy brusinka, doplňuje citrusy kvalitní brusinkovou šťávou a kávovou příchuť propojuje s trochou jablečné šťávy na doslazení. Vzniká osvěžující kombinace chutí, na kterou se opravdu vyplatí být zvědavý!

Nechte se zlákat a ochutnejte nové svěží příchutě Mazagrande Foto: Nechte se zlákat a ochutnejte nové svěží příchutě Mazagrande. Foto: archiv Mazagrande

Kávové limonády MAZAGRANDE ve všech příchutích obsahují jen přírodní složky a jsou bez přidaného cukru. A pokud chcete jít v letním objevování ještě dále, vyzkoušejte MAZAGRANDE v alkoholických míchaných nápojích jako jsou například Woo Woo Grande, Portugalský Mazagran, Mazagrande Spritz či Fizz, Mazagrande Irish Coffee a další. Více objevíte na www.mazagrande.cz.

Mazagrande je skvělý základ i pro vynikajicí koktejly Foto: Mazagrande je skvělý základ i pro vynikajicí koktejly. Foto: archiv Mazagrande

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

reklama

Související témata: Tchibo , letní drinky , Mazagrande , letní nápoje , koktejl

reklama

Přečtěte si také