Speciály

Týdenní salátové menu

Připravili jsme pro vás týdenní menu, které se točí kolem salátů! K obědu si klidně můžete dát pořádnou porci masa a večer si pochutnat na skvěle dochuceném, ale také zdravém salátu! :)

Jak se blíží teplejší počasí, i když tedy zrovna dnes si z nás dělá trochu legraci, řada lidí začíná mít chuť na odlehčenější jídla. Saláty mezi ně samozřejmě také patří, vybrali jsme pro vás tedy několik parádních receptů!

Pondělí:

Na začátku týdne si můžete připravit tento svěží salát! Zelenina vám dodá potřebné vitamíny a těstovinová rýže celý salát ozvláštní.

Úterý:

Tento salát je vcelku netradiční, ale jakmile ho jednou vyzkoušíte, stane se stálicí ve vašem jídelníčku. Na své si v tomto případě přijdou i milovníci masa! :)

Středa:

Velmi zdravou večeři nebo i oběd si můžete dopřát, pokud doma připravíte tento marocký salát s pohankou!

Čtvrtek:

Velmi rychlý salát, na který vám stačí jen několik málo surovin. Ideální do krabičky! ;)

Pátek:

Dorazí večer návštěva a vy ji chcete překvapit nějakým nevšedním salátem? Podávejte tento s hovězím roštěncem!

Sobota:

Salát s jarním šmrncem. Cukrový hrášek, květák a navrch krásné volské oko. Pokrm, který vám dodá potřebnou víkendovou energii.

Neděle:

S nedělním obědem má řada lidí spojeno nějaké sváteční jídlo: grilované kuře, svíčkovou nebo třeba koprovou omáčku. I salát samozřejmě může být sváteční, například tento vypadá opravdu famózně. Vyzkoušejte!

Připravila Tereza Pánková

Recepty