reklama

zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat

reklama

Soutěžte o 3 krásné nové kuchařky
Autor: archiv Soutěžte o 3 krásné nové kuchařky

SOUTĚŽ: Vyhrajte krásnou novou kuchařku dle vlastního výběru!

Na předvánoční trh se řítí přímo záplava krásných nových kuchařek. Vybrali jsme pro vás tři, o které si můžete zasoutěžit, a doplnit tak vaši sbírku. Stačí si jen vybrat, po které toužíte nejvíce, a zkusit štěstí!
klaram , 03.11.2017

reklama

A o které tituly můžete tentokrát soutěžit?

Soutěžte o 3 krásné nové kuchařky 2 Foto:

Ohnivý kuře II

80 NOVÝCH ORIGINÁLNÍCH RECEPTŮ ZE SERIÁLU S VŮNÍ JÍDLA A CHUTÍ ŽIVOTA

Epizody z oblíbeného seriálu a hlavně recepty z něj v další knižní podobě – pro příznivce partičky z televizní obrazovky přichází druhý přírůstek do knihovny.

Najdete v něm 80 nových originálních receptů od české klasiky známé i neznámé přes slovutné světové recepty až po pikantní asijské novinky. A otevřeno je i v cukrárně, Veroničiny žloutkové věnečky jsou prostě nepřekonatelné.

Pobavte se nejen u obrazovky, ale i v kuchyni a vyberte si z nabízené galerie receptů k snídani, obědu i večeři.

Kulinárium

ZDENĚK POHLREICH

Po sérii úspěšných kuchařek, představuje šéfkuchař Zdeněk Pohlreich knihu, která jim měla logicky předcházet. Kulinárium představuje 17 kuchařských metodik a sto receptů, kterými si je můžete vyzkoušet a naučit.

„O receptech vaření není,“ tvrdí Zdeněk Pohlreich. „Celý vtip je v tom, že jakmile ovládnete pravidla, už se jen zajímáte o nabídku matky přírody, kterou zpracujete tím nejlepším možným způsobem.“ Úvodní část předkládá charakteristiky metodik, detailnější popis následuje před každou tematickou kapitolou. Jasně tak pochopíte, co se se surovinou v hrnci, pánvi nebo v troubě děje a pochopíte, jak jednotlivá jídla vznikají. A můžete se pustit do zkoušení vlastních chuťových kombinací.

Nakládačka na věčné časy

DANIELA TURECKÁ

Dekorstylistka a milovnice nakládaného hermelínu nám ve své první knize Nalož to ukázala, že nakládat se nemusí jen okurky, houby a další zelenina, ale že tak lze zpracovat především sýry. Její variace naloženého hermelínu už ozvláštnila nejednu párty.

Ve své druhé knize ukazuje další možnosti jídel, která lze „uzamknout“ do sklenice – od masa přes bylinky a zeleninu až po sladkosti na dětskou párty. Recepty doprovázejí lákavé fotografie Davida Tureckého, který fotí výjimečné osobnosti a také jídlo, a Danieliny vtipné glosy. A protože hlavní roli hrají i sklenice, Daniela vám prozradí, jakou si na který pokrm pořídit.

Knihy do soutěže věnovala nakladatelství Euromedia / IKAR, Sevruga, Esence / edice Prima FRESH.

Stačí označit jako správnou odpověď tu knihu, kterou byste si přáli vyhrát přímo ZDE pomocí webového formuláře.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA.

Knížky vyhrály:

Alena Bílková, Jindřichův Hradec

Pavla Draxlerová, Tábor

Zuzana Novotná, Náchod

HERNÍ ŘÁD

Uložit

reklama

Související témata: soutěž , Zdeněk Pohlreich , Ohnivý kuře , nová kuchařka , soutěž o kuchařky , Nakládačka na věčné časy , Kulinárium

reklama

Přečtěte si také