zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Syrové brownies
Autor: Lahodně s Ellou Syrové brownies

Syrové brownies

Hodnoceno: 0x
Tyto raw brownies jsou slaďoučké a chutné a především bleskově hotové! Na jejich přípravu potřebujete jen čtyři ingredience a mrazák :)
do 10 minut
10–15 ks porcí

reklama

Suroviny (10–15 ks porcí)

Postup

  1. Přerušovaně mixujte pekanové ořechy v kuchyňském robotu, dokud nevznikne zrnitá hmota, potom přidejte datle, kakao a podle chuti i javorový sirup a znovu rozmixujte.
  2. Když je směs umixovaná, přelijte ji z robotu na pečicí plech.
  3. Asi na hodinu brownies zmrazte, aby ztuhlo, a pak ho uchovávejte v ledničce.

Prima tip: Pokud nemáte pekanové ořechy, můžete místo nich použít klidně i mandle. Pokud trpíte alergií na ořechy, použijte místo nich slunečnicová semínka. Výběr sladidla je také variabilní – místo javorového sirupu lze použít i agávový sirup nebo med.

Syrové brownies  Foto: Syrové brownies; foto: Lahodně s Ellou

LAHODNĚ S ELLOU

ÚŽASNÉ PŘÍSADY A NEUVĚŘITELNÁ JÍDLA, KTERÁ BUDE VAŠE TĚLO MILOVAT

Lahodně s Ellou Foto:

Ella Woodward

Lahodně s Ellou je zcela revoluční kuchařka. Je určena pro všechny, kteří se rádi dobře a zdravě najedí. Najdete v ní řadu výborných dezertů, rychlých jídel do ruky, lahodných dipů, pestrých salátů a samozřejmě lehkých hlavních jídel. Pokrmy z nich jsou jednoduché na přípravu a hlavně chutné. Příznivce zdravého životního stylu tak potěší přes sto originálních a zdravých receptů zpracovaných krok po kroku.

Filozofie Elly je vařit úžasná jídla, která si vaše tělo prostě zamiluje. Inspiraci Ella čerpá ze svých vlastních zkušeností a poznatků, které jí pomohly ke zlepšení zdraví. O tuto unikátní knihu byl mezi vyznavači zdravého životního stylu takový zájem, že v rodné Británii vyšlo již šest dotisků, v Čechách právě vyšlo druhé vydání.

Vydalo nakladatelství Omega.

reklama