návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama

Smažené rybí krokety

Hodnoceno: 0x
4 porce
do 30 minut
Smažené rybí krokety
Autor: Sladkovodní kuchařka Smažené rybí krokety
Rybí krokety jsou skvělý způsob, jak přesvědčit děti, aby jedly ryby. Není třeba se bát kostí, díky tomu, že rybí filety namelete, se nějaké ty zapomenuté kůstky dostatečně rozmělní. Můžete použít kvalitní rybí filé nebo filety ze sladkovodních ryb.

Článek

Smažený sýr ementálský nebo holandský  Foto:

35+ receptů na dozlatova usmažená jídla i dezerty

Pojďme si to říct na rovinu... Všichni víme, že smažená jídla nepatří mezi základy zdravého jídelníčku. Dokonce by se dalo otevřeně říct, že jsou nezdravá. Ale přesto je...

Postup

  1. Rybí maso umelte, smíchejte s nastrouhanými bramborami a změklým máslem. Přidejte vejce, petrželku a ochuťte solí. Promíchejte a hustotu směsi případně upravte přidáním trochy strouhanky.
  2. Z rybí směsi tvořte malé kuličky, které obalte ve strouhance a smažte na másle do růžova.

Sladkovodní kuchařka

Sladkovodní kuchařka

Sladkovodní ryby si svou kuchařku zasloužily nejenom obsahem zdraví prospěšných látek, ale i skvělou chutí, a navíc i snadnou dostupností. Vždyť Česká republika je zemí rybníků, řek a rybářů. Přesto je spotřeba ryb dlouhodobě poměrně nízká, i proto, že si mnoho lidí s jejich úpravou neví rady. Jenže kde najít inspiraci, jak rybí maso chutně a snadno připravit?

Autor Milan Palička se rozhodl široké veřejnosti zpřístupnit své osvědčené rodinné recepty i speciality svých přátel. Sladkovodní kuchařka, výpravná česká kuchařka pro vaření ze sladkovodních ryb, je věnována  všem, kdo si chtějí pochutnat na nápaditě upravené rybě, ale přitom vařit rychle a nenáročně.

Kniha obsahuje více než 250 receptů, doplněných celostránkovými fotografiemi hotových jídel.

Knihu vydalo nakladatelství Smart Press.