zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Dýňové bábovičky
Autor: Kitchen and the City Dýňové bábovičky

Dýňové bábovičky

Hodnoceno: 0x
Tento recept na dýňové bábovičky je nejen výborný a velmi rychlý, ale také univerzální. Pokud nemáte formy na malé bábovičky, použijte velkou formu nebo těsto nalijte na plech a upečte jako buchtu, kterou nakonec potřete krémem ze sýru Philadelphia.
do 1 hodiny

reklama

Suroviny

Těsto:

Postup

  1. Smíchejte v míse suché ingredience, přidejte mokré s nastrouhanou dýní a pečlivě vymíchejte dohromady.
  2. Pečte v předehřáté troubě na 180 °C 40–50 minut. Zkuste test špejlí, jakmile bude špejle po vytažení z těsta suchá, je buchta upečená. Pokud pečete bábovičky v malých formách, délka pečení se zkrátí – hlídejte!
  3. Na krém vyšlehejte máslo s cukrem do pěny a postupně vmíchejte sýr a vanilkový extrakt. Vychladlou buchtu potřete krémem.

Dýňové bábovičky  Foto:

Dýňové bábovičky, foto: Kitchen and the City

 

Kitchen And The City - portrét Foto:

Představujeme Kitchen and the City!

Petra je máma dvou dospělých dcer a dvou pubertálních staffordů, která se provařila až ke svému blogu Kitchen and the City.

Miluje jednoduchou a rychlou kuchyni, ráda experimentuje s českou i světovou kuchyní a v její ledničce vždycky najdete čerstvé suroviny a její tolik oblíbené chilli papričky.

Díky tomu, že se o své recepty ráda podělí, se vy můžete těšit na stálý přísun inspirace prošpikované zkušenostmi, kořeněné enthusiasmem a marinované láskou.

Foto portrétu: Benedikt Renč

reklama