zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Cibulová paštika
Autor: Hodně domácí Cibulová paštika

Cibulová paštika

Hodnoceno: 2x
Určitě si pamatujete na vařené brambory s cibulkou a se sklenicí mléka nebo kefíru – někteří mají toto jídlo spojené s dětstvím. Velice rychlá a oblíbená večeře v řadě domácností. Cibule a česneku není nikdy dost, tak proč si nepřipravit i tuto cibulovou paštiku? :)
do 30 minut

reklama

Postup

  1. Pohanku uvařte společně s bobkovým listem, novým kořením a solí doměkka.
  2. Nechte vychladnout. Cibuli a česnek nakrájejte na větší kousky a pomalu smažte na přepuštěném másle dozlatova.
  3. Ke konci přidejte mletou papriku a hořčici. Pohanku s cibulí vložte do mixéru a přidejte ostatní suroviny, droždí, tamari a pepř.
  4. Popřípadě ještě dochuťte hořčicí a solí. Hotovou paštiku vložte na pár hodin do lednice.

Cibulová paštika Foto: Cibulová paštika Foto: Cibulová paštika; foto: Hodně domácí

Hodně domácí blog

Hodně domácí - portrét Foto:

Svůj život jsem zasvětila fotografii. Fotím převážně lidi. Reklamy, svatby, rodinné focení, někdy i produktovou fotografii.

Během mé kariéry mě však dohnal můj životní styl a začala jsem mít zdravotní problémy. Měla jsem pocit, že možná už nebudu moct ani pracovat a to mě natolik vyděsilo, že jsem se rozhodla změnit život a stravovací návyky od základu. Mám rodinu, o kterou mě baví se starat, vařit jim domácí jídlo a tím je motivovat k tomu, aby se vydali stejnou cestou. Je to přesně tak, jak se říká : "Láska prochází žaludkem a jste to, co jíte."

Proto jsem se rozhodla, že se s vámi na blogu Hodně domácí podělím o mé recepty, které jsou jednoduché, nevyžadují příliš mnoho času a jsou především zdravé. Tedy většina.

Užijte si jich, stejně tak jako života!

reklama

Související témata: cibule , paštika , bez masa , Malá jídla