zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Cibule z plechu
Autor: Kuchařka pro dceru Cibule z plechu

Cibule z plechu

Hodnoceno: 0x
Tyto pečené cibule jsou vynikající nejen jako příloha k pečeni, ale také samotné, navíc jsou velmi, velmi jedlé teplé i studené.
do 1,5 hodiny
4 porce

reklama

Postup

  1. Troubu předehřejte na 180 °C. Rozinky mezitím naložte do vína. Cibule oloupejte a naskládejte je těsně vedle sebe do pekáčku, přelijte je olivovým olejem a posypte solí.
  2. Ve vyhřáté troubě pečte 1/2 hodiny, pak na cibule lžičkou rozdělte mokré a neokapané rozinky i s vínem, které zbylo po namáčení. Pečte ještě další půlhodinu.

Cibule z plechu Foto: Cibule z plechu, foto: Kuchařka pro dceru

Kuchařka pro dceru

Kuchařka pro dceru

Jana Florentýna Zatloukalová

Jak se naučit vařit dobře a s chutí? Jak ovládnout kuchyň? Jak překonat nástrahy složitějších jídel a dosáhnout dokonalosti? Tohle všechno naučí kuchařky-začátečnice Kuchařka pro dceru tak, jak by je to naučila jejich matka, kdyby na to měla čas.

Když se nezkušená dívka rozhodne naučit vařit, současné kuchařky jí příliš nepomohou – sklouzávají k příkazům, hemží se nejasnými pojmy, zapomínají upozorňovat na kritické okamžiky a nejčastější chyby. A už vůbec nedodají povzbuzení.

Tato knížka je však jiná. Naučí vás nejen o vaření přemýšlet, ale vezme vás za ruku a ukáže na vlastní zkušenosti autorky, jak to při objevování nejrůznějších tajů v kuchyni chodí. Máte tak v rukou rádkyni a kamarádku, která sdělí nejen vlastní doporučení, ale také poodhalí své pocity. A pokusí se zabránit tomu, abyste se nedopustili zbytečných kulinářských katastrof.

Kuchařka obsahuje 185 vyzkoušených receptů, jak uspět hned napoprvé...

Vydalo nakladatelství Smart Press.

reklama