návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

Brownies

12 ks porcí
do 1 hodiny
Brownies
Brownies Autor: isifa.com
Brownies jsou původem americká laskomina, která ovšem v našich končinách rychle zdomácněla. My pro vás máme recept na základní těsto, které můžete upravovat dle vlastní fantazie. Přidejte třeba ořechy, sušené nebo čerstvé ovoce a pokaždé stvoříte novou lahůdku.
Reklama

Suroviny (12 ks porcí)

Reklama

Postup

  1. Rozpusťte máslo. Sundejte z plotny a vmíchejte do něj kakaový prášek.
  2. Vejce vyšlehejte do pěny, přidejte cukr a znovu důkladně vyšlehejte. Vmíchejte kakaovou směs. Přisypte mouku a spolu s čokoládou ji vmíchejte do směsi.
  3. Těsto nalijte do vymazaného pekáče (20 x 20 cm), vyloženého pečicím papírem. Pečte v předehřáté troubě na 180 °C asi 25 minut nebo dokud nebude těsto propečené, ale pořád vlhké.
  4. Nechte vychladnout a potom nakrájejte na kostky. Důkladně poprašte dalším kakaovým práškem.
Reklama

Brownies Foto:

Brownies                                                                                                                  Foto: isifa.com

Další recepty na základní těsta, ale i další originální sladké moučníky, najdete v jarním čísle časopisu Prima FRESH, které je v prodeji od 11. března:

Prima FRESH jaro 2015

Přivítejte jaro s novým číslem časopisu Prima FRESH!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama