zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Letní číslo časopisu Prima FRESH
Autor: archiv Prima FRESH Letní číslo časopisu Prima FRESH

Ochutnejte léto s novým číslem časopisu Prima FRESH!

Letní číslo časopisu Prima FRESH nabízí plnou náruč nových receptů, s kterými si období prázdnin užijete ještě více naplno! Časopis najdete v prodeji již od 7. června, tak se nezapomeňte v trafice zastavit pro výtisk :)
klaram , 05.06.2017

reklama

Paradox redakční práce u čtvrtletníku spočívá v tom, že obsah čísla připravujeme s velkým předstihem. Takže toto letní číslo jsme plánovali v době, kdy v Čechách nepokrytě řádil mráz a slota. A víte co? Byla to ta nejlepší motivace vymyslet ty nejbáječnější recepty, z kterých přímo dýchá horký vzduch, vůně lesa i zahrady i vůně pečeného masa na grilu. Jak jsme tak přemítali, které ovocné moučníky a grilované dobroty pro vás nafotíme, bylo nám u toho skoro teplo :)))

Letní číslo časopisu Prima FRESH Foto:

A protože jsme národ chalupářů, je jisté, že léto je především doba, kdy se, pokud možno, přesouváme na zahradu a užíváme si výdobytky naší práce – tedy úrodu! Sladké ovoce si jasně říká o proměnu v lahodné moučníky, ovocné knedlíky, zmrzliny a džemy. A zelenina a bylinky? Jejich využití v kuchyni je téměř nekonečné! Nic proti leču, ale všechny ty chutě a barvy přímo lákají k experimentování… Proto jsme pro vás připravili velkou porci receptů, v kterých najde sklizené ovoce a zelenina uplatnění.

Letní číslo časopisu Prima FRESH Foto:

Představíme vám i nové kuchařky, které právě vyšly a nás svým obsahem potěšily. Například oblíbená britská autorka Ella Woodward přichází s novou knihou, v které připravila nápady na zdravá jídla, která si nejlépe užijete s přáteli.

Také vám představíme jeden z nejhezčích českých food blogů – Kublanka.cz, za kterým stojí manželé Kuba a Blanka. Blanka vaří a fotí a Kuba všechno sní a s velkým vtipem popíše. A jak mi prozradil, kromě jejich dvou synů si pořídili nové dítko v podobě krásné kuchařské knihy (devítiměsíční předporodní období je čistě náhodná shoda :) Na stránkách časopisu z ní najdete malou ukázku, ale i exkluzivní recepty připravené pouze pro vás.

V časopise toho najdete ještě mnohem více, ale co bych vám povídala, prostě si ho prolistujte…

Věřím, že si mezi víc jak 75 recepty najdete své favority, kteří vám zpříjemní čas prázdnin.

Přeju vám, ať vám léto nejen krásně voní, ale i chutná!

Klára - podpis Foto: Vaše Klára Michalová

P.S.: Pokud vás některý recept zaujme a doma si ho uvaříte, nezapomeňte jeho fotku sdílet s námi na Instagramu @primafresh a obrázek označte hashtagem #primafresh. Nebo nám obrázek pošlete na mail: fresh@iprima.cz, kam nám můžete napsat i jakékoli jiné postřehy a nápady.

Objednejte si roční předplatné jen za 147 Kč. Získáte 4 čísla za cenu 3 a doručení časopisu přímo do schránky. Více informací najdete zde:

Předplatné Prima FRESH zima 2021

Získejte předplatné časopisu Prima FRESH na celý rok a pěkně ostrý dárek k tomu

reklama

Související témata: časopis Prima Fresh , grilování , léto , letní recepty , časopisy

reklama

Přečtěte si také