Tipy na gastroakce: dny plné mořských plodů, Becher zóna nebo asijský street food

Chystáte se do Karlových Varů na filmový festival? Nezapomeňte navštívit speciální Becher zónu! Pokud plánujete pobyt v Praze, budete mít na výběr ze street foodu nebo můžete ochutnat čerstvé mořské plody.

Becher Zone ve Varech

Oficiálním drinkem Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech jeBecherovka. Ať už tedy přijdete na filmový festival zhlédnout největší trháky, nebo spíš známé tváře, Becher Zone nemůžete minout. Najdete ji v samotném centru festivalového dění, hned vedle Spa hotelu Thermal; každý den, kdykoliv od 10 h dopoledne do 4 h ráno dalšího dne! Becher Zone bude místem pro denní hosty i noční „dravce“. Za světla se promění v dokonalou chill out zónu, s blížícím se večerem bude přibývat také počet namíchaných drinků, které si berou na starost profesionálové z pražských Bugsy´s Bar a Phenomen Club.

Hotel Thermal; I. P. Pavlova 11, Karlovy Vary

Facebook

Street Food v Troji

Zažijte netradiční Street Food v prostorách bývalého Trojského pivovaru od soboty 30. června do neděle 1. července. Najdete zde prostorné paletové posezení, výstavu komiksových kreseb, dětský koutek nebo fotbálky. A co vám nabídne Trojský Street Food? O pití se bude starat pivovar Dachovar, vícemistr v přípravě kávy vás bude obsluhovat na hlavním baru, dále se můžete těšit na prosecco s jahodovým smoothie nebo ledový japonský zelený čaj. Ze sladkého potěšení vám nabídnou WoW Waffle, pravou italskou zmrzlinu a z restaurací se můžete těšit na mexickou, korejskou a latinskoamerickou kuchyni. Dále nebudou chybět burgery KAISER FRANZ a ochutnat budete moci také tropické ovoce Amazona.

U Trojského zámku 1, Praha

Facebook

Asijský street food pop-up

VNITROBLOCK & Booze & Food pořádají ve spolupráci se Scottem Van Wagenenem festival asijského jídla. V sobotu 30. června najdete v prostorách Vnitroblocku stánky s dobrotami ze všech koutů Asie. A co víc, nejenže se dobře najíte, ale zároveň se i něco dozvíte a zažijete – součástí budou workshopy a další doprovodný program. Od Vietnamu přes Čínu až po Turecko.

VNITROBLOCK; Tusarova 31, Praha

Facebook

Summer seafood SUNDAYS

V Praze se chystá nová akce, Summer seafood SUNDAYS. Každá neděle v pražských parcích bude v režii chorvatských ryb a restaurace MAARE. Jde o akci ideální pro milovníky ryb, plodů moře. První je naplánována na neděli 1. července na Letné, kde si přímo uprostřed parku na dece užijete skvělý seafood piknik. Grilované kalamáry, krevety, chobotnice, všechny druhy mořských ryb, které si na místě vyberete a které vám s radostí ugrilují. Dále se těšte na různé druhy salátů nebo čestvý chléb.

Občerstvení na Baště; Letenské sady 1574, Praha

Facebook

Připravila Tereza Pánková

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty