zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Opravdová chuť Asie
Autor: archiv Sasazu Opravdová chuť Asie

Nechte se okouzlit opravdovou chutí Asie

Restaurace SaSaZu vznikla propojením neuchopitelných vůní a chutí Asie, které již řadu let lákají své návštěvníky do srdce holešovické tržnice. Skvělá atmosféra, na které se podílí vstřícný personál a designový interiér, tvoří dokonalé spojení s originálními recepty šéfkuchaře Andy Tana.
klaram , 08.12.2017

reklama

Opravdová chuť Asie  Foto:

SaSaZu je pozoruhodným hvězdným objektem na gastronomickém nebi. Oceněními ověnčená restaurace nabízí kuchyni jihovýchodní Asie, kde mají hosté příležitost pochutnat si na exotických chutích, které mají svůj původ ve Vietnamu, Kambodži, Indonésii, Barmě i dalších zemích dané oblasti. Ve stylovém a autentickém prostředí je možné okusit delikatesy tvořené pěti různými asijskými postupy.

Šéfkuchařem restaurace je rodilý Indonésan Andy Tan, který je znám svou kreativitou, neustálým obměňováním menu a využíváním sezonních produktů. Mimo dobrého jídla a pití nabízí restaurace i mnoho zážitků. Pravidelně se tu pořádají kurzy vaření pod vedením šéfkuchaře. V průběhu jednoho odpoledne účastníci procestují země jihovýchodní Asie a odkryjí tajemství jejich způsobu vaření. V kurzu vám samotný šéfkuchař prozradí část svého tajemství a s jeho dopomocí se naučíte tři asijské pokrmy. Součástí je i krátká ukázka práce za barem pod dozorem zkušeného barmana.

Výběr z menu restaurace Sasazu  Foto: Výběr z menu restaurace SaSaZu. Foto: archiv SaSaZu

Opravdová chuť Asie  Foto:

Pokud by se hosté chtěli Asii přiblížit ještě více, tým SaSaZu spolu s šéfkuchařem nabízí organizované výlety Sapou. Odhalí vám ta nejlepší místa pražské Hanoje, kde nakoupíte exotické ingredience a ochutnáte ty pravé asijské speciality.

Máte-li ovšem zájem pouze o příjemné chvíle ve společnosti vašich nejbližších, okořeňte si je trochou asijského koření. V degustačním menu Taste of SaSaZu poznáte všechny chutě a vůně těch nejoblíbenějších pokrmů z menu. Všechny zážitky jsou také k dostání v podobě voucherů jak přímo v restauraci, tak na webových stránkách. Na vás zbývá už jen výběr doprovodu, abyste jídlo podávané vždy doprostřed stolu měli s kým sdílet.

PR, (klam)

Interier restaurace Sasazu Foto: Interier restaurace SaSaZu. Foto: archiv SaSaZu

reklama

Související témata: restaurace , SaSaZu , asijská kuchyně , tipy na dárky , restaurace Sasazu

reklama

Přečtěte si také