Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Co budete dnes vařit? Inspiraci najdete v autobuse!

Recepty na BUS TV
Recepty na BUS TV Autor: archiv Prima FRESH
Milujete dobré jídlo stejně jako my? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Čerstvé sezonní recepty z Prima FRESH můžete nově sledovat také při cestě autobusem.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Televize Prima a Prima FRESH totiž rozjely spolupráci se společností BUS TV, která funguje ve 26 městech a 9 krajích. Ve stovkách autobusů na téměř tisícovce obrazovek teď budou moci lidé po cestě do práce nebo na výlet najít inspiraci, co vařit k večeři nebo o víkendu.

Nové spoty se budou objevovat každé dva týdny. Milovníci dobrého jídla se tak mohou těšit na vybrané recepty podle aktuální sezony. A ti, co se nechystají vařit, můžou prověřit své znalosti v zábavných kvízech, které připravuje Prima ZOOM.

 

Bus TV úvod 4 Foto:

Naším cílem je zpříjemnit lidem cestování a přinést jim zábavu během cesty. Proto jsem rád, že můžeme spolupracovat s TV Prima, která nabízí u televizních obrazovek zábavu pro celou rodinu. Věřím, že cestujícím společně rozšíříme obzory v kuchyni a přineseme jim nové znalosti,“ říká ke spolupráci Zdeněk Kříž, Managing Partner BUS TV.

Aktuálně najdete na cestách ryze jarní recepty. Vyzkoušejte třeba velmi chutnou krémovou polévku z medvědího česneku nebo fantastický zelený chřest s konfitovaným česnekem a sýrem feta:

Připravila Klára Michalová ve spolupráci s BUS TV

Související témata: Bus TV , video recepty
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama