Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Tipy na gastro akce 13.–19. ledna

Tipy na gastro akce 13.-19.1.
Tipy na gastro akce 13.-19.1. Autor: Thinkstock
I tento týden pro vás máme přichystané ty nejlepší gastro akce z celé republiky. A myslíme opravdu na všechny: milovníci piva zavítají na mezinárodní setkání, příznivce jazzové muziky a vína nadchne jazzový festival a masoví jedlíci si pochutnají na zabijačkových dobrotách.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Znojmo Jazz Fest

Winegoes to jazz

15.–19. ledna 2014, Město Znojmo, Znojmo, region jihomoravský

Nenechte si ujít jazzový festival, letos již po sedmé konaný v netradičních prostorách města. Přinese mnoho podob jazzové hudby – od složitých moderních skladeb přes klasické jazzové standardy až k hravému dixielandu. Každý koncert doplňují tradiční ochutnávky lahodných vín od místních vinařů. Více informací najdete ZDE.

Tipy na gastro akce 13.-19.1. 2 Foto: Thinkstock

Veletrhy Go a Regiontour 2014

 

16.–19. ledna 2014, Výstaviště, Brno, region jihomoravský

Součástí dvojice veletrhů cestovního ruchu Go a Regiontour je i druhý ročník festivalu RegFoodFest, který vás pozve do světa lákavých chutí. Pro návštěvníky veletrhu se přímo v pavilonu otevře restaurace s kuchařskou show předních tuzemských šéfkuchařů a nabídkou specialit z různých českých a moravských krajů, ale také ze zahraničních kuchyní. Nabídku doplní ochutnávky regionálních potravin a velký prostor bude věnován také projektům Vína z Čech a Moravy a prezentaci minipivovarů. Více informací najdete ZDE.

Mezinárodní setkání sběratelů pivních suvenýrů

Tipy na gastro akce 13.-19.1. 4 Foto: Thinkstock33. ročník

18. ledna 2014, menza Studentský dům, Bílá 90, Praha 6, region Praha

Výměna, nakupování či prodej všemožných pivních suvenýrů – to vše vás čeká na pravidelném setkání sběratelů. Chybět nebude ani dobré pivo. Kromě toho je připravena pestrá nabídka českých i zahraničních piv od samotných sběratelů a vybraných minipivovarů. Více informací najdete ZDE.

Tradiční moravská zabijačka s degustací mladých vín

17.–18. ledna 2014, Vinařství U Kapličky, Zaječí, region jihomoravský

Nenechte si ujít poctivou zabijačku, kterou pořádá Vinařství u Kapličky. Ochutnat budete moci i mladá vína a pochutnáte si na tradičně připravených zabijačkových dobrotách. Více informací najdete ZDE.

Degustace vín pro veřejnost

18. ledna 2014, hotel Bukovský mlýn, Bukovany, region jihomoravský

Zveme vás na tradiční degustaci vín v Bukovanském mlýně, určenou všem milovníkům vína, kteří se chtějí dozvědět více o víně z místních vinařství. Více informací najdete ZDE.

Tipy na gastro akce 13.-19.1. 5 Foto: Thinkstock

Autor: redakce GASTRONAUT.CZ

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama