Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Seznamte se: Známá firma Gondíci s. r. o.

Gondíci na Freshi
Gondíci na Freshi Autor: Hermína / Prima
Sourozenci Adéla a Dalibor Gondíkovi právě rozjeli na Primě svůj nový pořad, a protože v něm našla své místo i rubrika FRESH, rozhodli jsme je trochu vyzpovídat.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Než se dostaneme k vašemu novému pořadu na TV Prima, dovolte, abych vás přivítala u nás ve FRESHI :) A položím vám rovnou „naši“ otázku: milujete dobré jídlo?

A: Já se poslední dobou dostávám i za „plotnu“, kde jsem prvních asi třicet let mého života moc nepobývala. Změna je život a já jsem dnes v kuchyni více než kde jinde. A dobré jídlo miluju. Zejména tzv. středomořskou kuchyni. Je to ale také často závislé na tom, jestli se dovolám bratrovi a ten mi poradí, jak vše zkombinovat a sladit.

D: Aduš mě zpravidla chytne při běhu.

A: Ale ty přece běháš pořád a nevadí ti při běhu telefonovat. Vždycky to tak říkáš...

D: No jasně. Nevadí mi to. Mám sluchátka s mikrofonem a aspoň mi to rychleji uteče. Navíc mohu při běhu krásně s volnou hlavou vymýšlet recepty, dávat dohromady naše společné povinnosti nebo si jen tak „pokecat“. Ale abych odpověděl i já na vaši otázku. Také miluju dobré jídlo. Jen bez masa, pšenice, cukru a soli (velmi zjednodušeně řečeno:)).

Gondíci na Freshi 3 Foto:

Tak vidím, že budete v rámci svého pořadu a rubriky FRESH mít hodně prostoru k „diskusi“. Je to tak?

A: Nejen v rubrice FRESH, ale na celou řadu témat máme „různé“ pohledy a to je myslím pro naše diváky dobře. Ženský a mužský pohled je přece natolik rozdílný, že je potřeba mix obou. A pak to bude zajímavé. Zároveň ale přece všichni vědí, že kromě rad, nápadů a inspirací chceme diváky hlavně bavit a vytvořit příjemnou atmosféru u obrazovky, takže žádné konflikty, ale spíš radost ze života.

D: Mě to baví. Baví mě hledat nové způsoby přípravy pokrmů, nové trendy v bydlení a designu, nové možnosti úpravy a zvelebení zahrady... Všechno mě to baví stejně, možná proto, že nejsem žádný odborník a už vůbec ne zahradník a kutil :) Baví mě ptát se za diváky a zároveň zprostředkovat rady a nápady všem, kteří to potřebují a chtějí se nechat inspirovat. A jak říká Aduš, nejdůležitější je radost. Chceme naše diváky bavit. Poradit a pobavit. Snad se to povede...

Gondíci na Freshi 2 Foto:

Pojďme trochu jinam. Položím vám vlastně úplně obyčejnou otázku. Jak se máte? Jaký život vlastně žijete mimo obrazovku?

A: Já mám pocit, že úplně obyčejný, normální. Chodím doma v teplákách, mažu ráno chleba s máslem, žehlím a peru, zdobím stromeček, barvím vajíčka, jezdím na kole a v létě na dovču. Co jiného bych měla od života chtít? Je mi hezky. Někdy je to teda fofr, to přiznávám.

D: Jsem na tom stejně... Úplně stejně. Jen nějak nemám poslední dobou na nic čas :) Je toho moc, jak říká moje manželka. A já to uznávám. Asi nejsem schopen říct někomu NE, nejsem schopen odpočívat, miluju práci, hraní s kapelou, hraní v divadle, vysílání v Českém Rozhlase a tak..., ale hlavně jsem úplně propadl našemu novému pořadu. Je kolem nás tak neuvěřitelná parta lidí, že bych vlastně všem divákům přál, aby byli s námi při natáčení. Aby viděli, že jsme vlastně jedna velká rodina a že si přejeme, aby to tak cítili všichni. Že chceme být s našimi diváky také jedna velká rodina.

Gondíci na Freshi 5 Foto:

 

A co Gondíci s. r. o.? Co to je za firmu?

A: Přece „známá firma“ :) Jsme to my, Adéla a Dalibor a jsme schopni pro naše diváky „udělat všechno“.

D: Hodinový manžel už existuje, co takhle „hodinoví sourozenci“? Přijedeme, poradíme, opravíme, nahradíme, utáhneme, zasadíme, umyjeme, odjedeme. Asi tak.

A: Pokecáme, pobavíme, dáme kafe, navaříme a třeba i uklidíme.

Gondíci na Freshi 4 Foto:

D: Jen já nezvládnu nic ušít a možná i žehlení bude trochu problém. Ale obojí jsem schopen se naučit :)

A: A jsme vlastně u toho. Nechceme jen radit, ale chceme se také učit. Pořád je kolem nás něco nového a velmi rádi se to naučíme a zprostředkujeme našim divákům.

D: Je jasné, že je potřeba být nohama na zemi a smířit se s tím, že prostě něco neumím. Mluvím za sebe. Já toho opravdu moc neumím... Ale přiznám to :)

A: A já zase budu ráda, kdy se s našimi divačkami podělím o své problémy a starosti.

D: Ach jo. Aduš, nech toho. To nikoho nezajímá :)

A: Já vím, dělám si srandu. Jak říkám, život se musí brát takový, jaký je. A když se ho budeme snažit prožívat s úsměvem na rtu...

D: Tak bude všechno snadnější. Ale vím, že to není snadné...

Připravila Klára Michalová, foto Hermína / Prima

Všechny aktuální informace o pořadu, bonusové materiály a videa najdete na webu Gondíci s. r. o.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama