reklama

zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat

reklama

Láska prochází kuchyní
Láska prochází kuchyní

Láska prochází kuchyní

„Uvařte, zabalte a věnujte jedlý dárek“ – právě tak zní podtitul knihy Denisy Bartošové, která v nápadité prvotině spojila všechny své vášně dohromady. Divoká matka, designérka, stylistka a vášnivá kuchařka v jedné osobě vám ukáže, že vyrobit dárek s nápadem a dokonalou chutí zvládne úplně každý.
klaram , Vydáno: 04.12.2013

reklama

V knize Láska prochází kuchyní spojila autorka dohromady lásku k vaření a focení jídel spolu s tvořením, bez nějž si svůj život nedokáže představit. Prvotina Denisy Bartošové je přehledně rozdělena do kapitol odpovídajících tematicky jednotlivým měsícům a kromě báječných receptů na jedlé dárky všeho druhu obsahuje také originální nápady na jejich balení.

Díky nejrůznějším příležitostem, jako jsou narozeniny nebo Vánoce, jsem brzy zjistila, že největší radost svým blízkým udělám něčím uvařeným (domácím a nešizeným) a od srdce darovaným. A právě při vaření a balení dárku pro mého manžela vznikl nápad na knihu plnou jedlých dárků,“ vysvětluje autorka. Není třeba pochybovat o tom, že s její pomocí zvládnete jedlý dárek připravit do posledního detailu. O letošních Vánocích tak můžete potěšit své bližní něčím malým, chutným a především hodně osobním!

Láska prochází kuchyní

Láska prochází kuchyní – Uvařte, zabalte a věnujte jedlý dárek, pevná vazba s oválným výřezem, 210 x 290 mm, 160 stran, ke každému receptu fotografie dárku v daném balení, kniha obsahuje také jmenovky, krabičky atd., 499 Kč

 

Vyšlo 29. 10. 2013 v nakladatelství Smart Press, www.smartpress.cz

Inspirujte se ukázkami z knihy:

Autor: Eva Karlasová

I po nevěře může vztah fungovat

5 tipů, jak zachránit vztah po nevěře


reklama

reklama

Přečtěte si také