Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Vaječný sendvič plněný čedarem a slaninou

4 porce
do 30 minut
Vaječný sendvič plněný čedarem a slaninou
Vaječný sendvič plněný čedarem a slaninou Autor: isifa.com
Pokud si hodláte dopřát opravdu dobrou snídani, zkuste tento neodolatelný sendvič plný chutí. Ale pozor, je opravdu dost sytý. Klidně ho můžete servírovat i k večeři se zeleným salátkem...
Reklama
Reklama

Postup

  1. Položte plátky slaniny na pečicí plech, dejte ho pod předehřátý gril a pečte, dokud nebude slanina křupavá a zlatohnědá.
  2. Pesto naneste na 4 plátky chleba, na které pak nasypte nastrouhaný čedar a na něj položte po dvou plátcích slaniny. Zavřete sendviče zbylými plátky chleba a lehce je zmáčkněte.
  3. Rozšlehejte vejce s mlékem, solí a čerstvě namletým černým pepřem. Směs nalijte do nízké nádoby a opatrně do ní vložte sendviče. Nechte je chvíli ve směsi ležet, aby co nejvíc nasákly.
  4. Na pánvi rozpalte máslo a na něm opékejte sendviče do zlatohněda. Na každý nasypte hrst rukoly nebo pečených rajčat a podávejte.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama