zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Třešňový koláč s tvarohem
Autor: Hodně domácí Třešňový koláč s tvarohem

Třešňový koláč s tvarohem

Hodnoceno: 3x
Jsou recepty, které neomrzí, hlavně ty jednoduché a zdravé. Z letního ovoce se dají upéct luxusní a vláčné koláče. Jako třeba tento bez lepku, s tvarohem a fantastickými třešněmi.
do 1 hodiny

reklama

Postup

  1. Suroviny na těsto zpracujte v míse a pak vtlačte do formy o průměru 16 cm.
  2. Tvaroh, vejce, šťávu, med a tapiokovou mouku rozmixujte dohladka, pokud je tvaroh hodně hustý, zřeďte jogurtem, smetanou a vlijte do formy.
  3. Zapíchejte třešně a pečte ve vodní lázni asi 50 min na 175 °C, přikryté alobalem. Alobalem obalte i formu, aby se do ní nedostala voda při pečení.

reklama

Hodně domácí
Alena Podolníková

Svůj život jsem zasvětila fotografii. Fotím převážně lidi. Reklamy, svatby, rodinné focení, někdy i produktovou fotografii.

Během mé kariéry mě však dohnal můj životní styl a začala jsem mít zdravotní problémy. Měla jsem pocit, že možná už nebudu moct ani pracovat a to mě natolik vyděsilo, že jsem se rozhodla změnit život a stravovací návyky od základu. Mám rodinu, o kterou mě baví se starat, vařit jim domácí jídlo a tím je motivovat k tomu, aby se vydali stejnou cestou. Je to přesně tak, jak se říká : "Láska prochází žaludkem a jste to, co jíte."

Proto jsem se rozhodla, že se s vámi na blogu Hodně domácí podělím o mé recepty, které jsou jednoduché, nevyžadují příliš mnoho času a jsou především zdravé. Tedy většina.

Užijte si jich, stejně tak jako života!

Související témata: Sladké