reklama

zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat

reklama

Toasty s pomazánkou ze sušených rajčat
Autor: Na Talířek.cz - Petra Novotná Toasty s pomazánkou ze sušených rajčat

Toasty s pomazánkou ze sušených rajčat

Hodnoceno: 0x
Tuto rychlou svačinku v podobě toustů a jemné pomazánky ze sušených rajčat si můžete připravit během chvilky, a to dokonce i se svými dětmi, které velmi často rády pomáhají v kuchyni.
do 1 hodiny
4 porce

reklama

Postup

  1. Rajčata, žervé, bazalku a mozzarellu vložte do mixéru a rozmixujte je na hladkou pastu. Osolte a opepřte ji podle chuti.
  2. Opečte chleby dozlatova. Vyložte talíř ubrouskem a topinky do něj skládejte. Ubrousky z topinek odsají přebytečný tuk.
  3. Pokud máte rádi česnek, nejdříve jím topinky zlehka potřete. Jinak je rovnou namažte pomazánkou ze sýra a rajčat a můžete servírovat.

Toasty s pomazánkou ze sušených rajčat Foto: Toasty s pomazánkou ze sušených rajčat, foto: Na Talířek.cz – Petra Novotná

Na talířek.cz Foto:

Co si dáme na talířek?

Jmenuji se Petra, jsem Ambassador ve společnosti Jamie Oliver Food Revolution a se svojí dcerou Lindou vám chci ukázat, že vaření s dětmi může být skvělá zábava. Pojďme děti přirozeně naučit jíst dobře, poznat kvalitní suroviny, nestresovat je tím, co můžou a nemůžou, a hlavně se naučme užít si společný čas v kuchyni.

Na našem společném blogu Natalířek.cz najdete recepty, videa, postřehy a tipy, které vám snad přinesou tu správnou inspiraci pro vaření s dětmi a pro děti.

Další recepty z kuchařky Vařte s dětmi najdete v novém čísle časopisu Prima FRESH:

Jarní koleda s Prima FRESH

Užijte si jarní koledu s novým číslem časopisu Prima FRESH!

reklama