zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Super zdravé nanuky
Autor: Hodně domácí Super zdravé nanuky

Super zdravé nanuky

Hodnoceno: 0x
Udělat si doma zmrzlinu není nic složitého a v tomto případě nepotřebujete žádný zmrzlinovač, pouze mrazničku a nějaké formičky. Pokud jste kdysi dávno měli v oblibě nanuk Eskimo, tak právě tento druh zmrzliny vám ho bude připomínat. Děti je budou milovat! :)
do 10 minut

Článek

Popsicles - lesní plody, jasmín, smetana Foto:

11 receptů na osvěžující domácí nanuky

Formičky na nanuky stojí pár korun a naděláte s nimi hodně radosti. Domácí zmrzlina nepotěší jen děti, hitem jsou i nanuky z ovoce s příměsí alkoholu!

reklama

Postup

  1. Všechny suroviny dejte do vyšší nádoby a rozmixujte.
  2. Pak plňte do zmrzlinových formiček a po ztuhnutí zdobte sekanými oříšky, čokoládou apod.
  3. Nezapomeňte asi za hodinu, co budou nanučky v mrazničce, píchnout do nich "držátko"!

Super zdravé nanuky 2 Foto: Super zdravé nanuky; Hodně domácí

Hodně domácí blog

Hodně domácí Foto:

Svůj život jsem zasvětila fotografii. Fotím převážně lidi. Reklamy, svatby, rodinné focení, někdy i produktovou fotografii.

Během mé kariéry mě však dohnal můj životní styl a začala jsem mít zdravotní problémy. Měla jsem pocit, že možná už nebudu moct ani pracovat a to mě natolik vyděsilo, že jsem se rozhodla změnit život a stravovací návyky od základu. Mám rodinu, o kterou mě baví se starat, vařit jim domácí jídlo a tím je motivovat k tomu, aby se vydali stejnou cestou. Je to přesně tak, jak se říká: "Láska prochází žaludkem a jste to, co jíte."

Proto jsem se rozhodla, že se s vámi na blogu Hodně domácí podělím o mé recepty, které jsou jednoduché, nevyžadují příliš mnoho času a jsou především zdravé. Tedy většina.

Užijte si jich, stejně tak jako života!

reklama