zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Kanapky s lososem
Autor: Gurmet Kanapky s lososem

Kanapky s lososem

Hodnoceno: 1x
Chuťově dokonalé jednohubky mají velkou výhodu. Jsou totiž téměř bez práce a výsledek je ohromný. Nejenže vypadají krásně, ale ještě lépe chutnají...
do 10 minut
24 kanapek porcí

reklama

Postup

  1. Sýr promíchejte s bylinkami, osolte ho a opepřete.
  2. Směsí potřete krekry, navrch položte plátek ředkvičky, na který naaranžujte plátek lososa. Ozdobte snítkou kopru.

Vyzkoušejte také další chuťovky s lososem:


 

Gurmet - leden 2014Gurmet - Vaše škola vaření

Lednový Gurmet vás vybaví recepty nejen nacukroví, které připravíte v cukuletu, ale také vám nabídne lahůdkový itinerář na oslavu posledního dne v roce a na bohaténovoroční hodování. Od receptu na rychlou severskou lahůdku – tatarák z lososa, přes teplé i studené chuťovky, až po utopence, které vás (nejen) druhý den po bujaré oslavě opět proberou k životu.

Jistě vás v tomto čísle potěší také recepty nasladkosti bílé a kypré jako sníh. Spolu se zvídavou cestovatelkou Janou Karasovou navštívíte Moldavsko a ochutnáte ukázky z jejího gastronomického repertoáru a zahřejete se pořádně horkými drinky. Zkrátka nepřijdou ani ti, kteří budou chtít napravit vánoční stravovací hříchy. Už teď se mohou těšit na recepty, které najdou v rubrice Zdraví – tentokrát jsou to jídla, která prý účinně brzdí stárnutí!

Objednejte si roční předplatné časopisu Gurmet za speciální cenu 299 Kč! Nebo využijte nabídky výhodných balíčků s časopisy TV star a Glanc. Více informací najdete ZDE.

reklama