reklama

zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat

reklama

Objevte s námi 5 nových restaurací a kaváren
Autor: FB + www Objevte s námi 5 nových restaurací a kaváren

Objevte s námi 5 nových restaurací a kaváren

Tentokrát pro vás máme tři pražské podniky, jeden brněnský a ten poslední hledejte v Liberci. Těšit se můžete na sushi, zdravější fastfood či na kavárnu, kde si ke kávě koupíte i krásnou kytici.
tereza_pankova , 17.11.2016

reklama

By The Way Bistro

Pokud máte rádi francouzskou a italskou gastronomii, na pražské náplavce najdete italsko-francouzské bistro! Těšit se můžete na pokrmy z čerstvých surovin nebo domácí produkty: pochutnat si na nich můžete přímo v bistru, ale rádi vám vše zabalí i do piknikového koše. Kromě jídla zde nabízejí i prosecco, víno, nechybí ani káva, domácí limonády nebo několik druhů spritzů.

Rašínovo nábřeží 382/60, Praha

SUSHI MARU

Další tip ocení především milovníci sushi a asijské kuchyně. V Paláci Koruna na Václavském náměstí si totiž můžete pochutnat na speciálním obědovém menu i "večerních specialitách" šéfkuchaře Kima. V nabídce najdete takzvané obědové "sushi combo", ale také řadu teplých či studených předkrmů, sushi či speciality šéfkuchaře v japonském i korejském stylu.

Palác Koruna; Václavské náměstí 1, Praha 1

Objevte s námi 5 nových restaurací a kaváren 2 Foto:

Cathedral Café Lounge & Restaurant

Nový podnik Cathedral Café Lounge & Restaurant propojuje staré věci s novými a mimo jiné se pyšní krásným venkovním posezení v centru Prahy. K pití si zde můžete dopřát kávu z české pražírny Doubleshot, ale také domácí limonády, výběrová vína nebo ledové koktejly. Nechybí ani snídaně a během dne řada jiných dobrot: od předkrmů až po dezerty. 

Týnská 625/11, Praha

Fat-free

Z Prahy se přesuneme do Brna, do místní jídelny, která se specializuje na zdravou výživu. Pracují zde s kvalitními surovinami a v jejich pokrmech nenajdete lepek: Fat-free je tedy ideálním obědovým místem pro celiaky. Každý týden připravují nové menu, pracují se sezonními potravinami a jako bonus mají na uvítanou šťastnou hodinku "happy hours", kdy ochutnáte menu za velmi příznivé ceny.

Tuřanka 55, Brno

Objevte s námi 5 nových restaurací a kaváren 3 Foto:

Kafe Kytka

A jako poslední tu máme slibovaný liberecký tip.

Na Sokolovském náměstí najdete nový podnik se specifickým konceptem: spojili zde kavárnu s květinovým studiem. Ve volných chvílích si tak můžete pochutnat na dobré kávě a nakoupit krásné květiny do bytu či domu. K tomu všemu si nakupte i několik lahví dobrého vína, dorty, koláče nebo pomazánky. A bude vám dobře!

Sokolovské náměstí/Kostelní, Liberec

reklama

Související témata: tipy , Brno , restaurace , Praha , Liberec , kavárna , podnik

reklama

Přečtěte si také