Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Novinky na trhu: ledový čaj, jogurtové nápoje a čokoláda

Novinky na trhu: ledový čaj, jogurtové nápoje a čokoláda
Novinky na trhu: ledový čaj, jogurtové nápoje a čokoláda Autor: TZ
Chtělo by to další várku gastronomických novinek, nemyslíte? Tak tady jsou! :) Máme pro vás nové jogurtové nápoje, ledové čaje i čokošku.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ledové čaje ChariTea

Že nemohou být vyznavači zdravého životního zároveň fanoušky lahvových ledových čajů? Omyl! Z německého Hamburku přichází na český trh značka ChariTea, která připravuje čtyři druhy ledového čaje takového, jaký by měl být – z těch nejlepších organických ingrediencí a s certifikátem fair trade, který podporuje férové a důstojné farmaření. ChariTea, jak už jeho název napovídá, jde však ještě dál – z každé prodané láhve uloží 5 centů na konto vlastní charitativní organizace, která podporuje sociální projekty právě v oblastech pěstování vybraných čajů.

Novinky na trhu: ledový čaj, jogurtové nápoje a čokoláda 2 Foto:

Jogurtové smoothie Balance

Chuť jemně rozmixovaného ovoce a zeleniny s lahodným jogurtem Hollandia. To je nové smoothie Balance. Jogurtový nápoj s prospěšnými kulturami BiFi, minimálním obsahem cukru a vysokým podílem ovoce a zeleniny.

Jogurtové smoothie Balance je určeno všem, kdo chtějí dbát na vyvážený a zdravý životní styl. A zároveň zbožňují chuťově pestré kombinace čerstvého ovoce a zeleniny v jemném jogurtovém nápoji. Mléko používané značkou Hollandia pochází z farem u Slavkovského lesa, které se zpracovává v mlékárně v Krásném Údolí. Jogurtové smoothie neobsahuje přidanou vodu, proto není třeba ani stabilizátorů v jogurtové hmotě.

Navíc je také bez lepku, takže si ho mohou vychutnat i osoby držící bezlepkovou dietu. Zdraví podpoří prospěšné bakterie Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus, které mají příznivý vliv na oblast střevní mikroflóry. Součástí balení je speciální dvouvrstvé a chytré víčko, které vám dovolí vychutnat si nápoj za chůze, v autě nebo třeba ve vlaku. Dopřejte si tento nápoj ve čtyřech různých příchutích za 25 korun kus – na prodejnách Globus, Lidl a COOP.

Novinky na trhu: ledový čaj, jogurtové nápoje a čokoláda 3 Foto:

Charity Gums

Když žvýkat, tak dobře! Každou zakoupenou krabičkou zdravých žvýkaček přispějete na charitativní projekty. A protože poznávací značkou Charity Gums je vysouvací balení se zábavnými obrázky od šikovných českých umělců, nejspíš nezůstane jen u jednoho balení. V každém balení Charity Gums je deset žvýkaček bez cukru a aspartamu s peprmintovou příchutí. Dobré jsou nejen chuťově, ale i v dalším významu: koupí každé krabičky přispějete částkou 2,50 korun vybraným neziskovým organizacím. Charity Gums v České republice existují od roku 2012, od té doby se podařilo podpořit více než dvacet veřejně prospěšných projektů například Lékaře bez hranic nebo Rekonstrukci státu.

Novinky na trhu: ledový čaj, jogurtové nápoje a čokoláda 4 Foto:

Mixit čokolády

Potřebujete nadělit něco dobrého, třeba na Den matek? Obyčejné čokošky se můžou se svými sto gramy jít zahrabat. S mixitím čokoobrem se nemůžou srovnávat. Čokolády od Mixit svými nadměrnými rozměry, lahodnou chutí a krásným balením okouzlí nejen maminky na Den matek. V kategorii těžké váhy (250–280 gramů) nabízí Mixit hned osm netradičních druhů a barev čokolád. Všechny obsahují pořádnou čokoládu, třeba vysokoprocentní tmavou Excellence Cacao Barry anebo sametově lahodnou bílou Velvet. Tabulky jsou dochucené  kvalitním lyofilizovaným ovocem, které si zamilujete díky jeho čerstvé chuti. A jak už je na Mixitu pravidlem, najde si tu své každý čokoholik, ať už je vegan (hořká s kakaovými boby je zcela bez mléka), sportovec (proteinová) nebo prostě mlsal (všechny). Vyzkoušejte je klidně všechny, ale pozor, pokud na Mixit.cz objednáte najednou osm druhů, dorazí vám balík, co bude vážit víc než dvě kila! Jedna čokoláda pak stojí 265 korun.

Novinky na trhu: ledový čaj, jogurtové nápoje a čokoláda 5 Foto:

La Formaggeria Gran Moravia nově v OC Quadrio

Pražské obchodní centrum Quadrio odstartovalo duben dalším rozšířením nabídky. Řadu jeho obchodů totiž od úterý 3. dubna doplnila oblíbená italská sýrárna La Formaggeria Gran Moravia. Ta se specializuje na pravé italské sýry a místní pochoutky a také na čerstvé mléčné produkty vlastní výroby. Nachází se v Market Level v –2 podlaží OC Quadrio a potěší zejména všechny milovníky Itálie a jejích tradičních sýrů i dalších mléčných produktů. Zákazníci tak mají možnost přímo v centru Prahy poznat pravou chuť Itálie, a to i díky chystaným tematickým týdnům, zaměřeným na tradiční pokrmy jednotlivých italských regionů, které La Formaggeria Gran Moravia nově zahajuje.

Připravila Tereza Pánková

Související témata: tipy , gastronomie , novinky , produkty , novinky na trhu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama