Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Novinky na trhu: chlebník, chipsy a designové lahve

Novinky na trhu: chlebník, chipsy a designové lahve
Novinky na trhu: chlebník, chipsy a designové lahve Autor: istockphoto.com + TZ
Přemýšlíte, že by se vám přece jen hodil nový chlebník do kuchyně? Tak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Lahve GoodGlass

GoodGlass je skleněná lahev s ocelovým filtrem, díky které si svoje pití vychutnáte nejen chuťově, ale i vizuálně. Je vyrobená z čistých materiálů – víčko je z bambusového dřeva, filtr z nerezové oceli a tělo z borosilikátového skla. Díky tomu je odolná a udrží teplotu. V zimních měsících však oceníte, že když do ní nalijete vroucí vodu, nemusíte čekat až vychladne. Dvojitá stěna zajišťuje totiž to, že lahev není na dotek horká, ale naopak příjemně hřeje.

Novinky na trhu: chlebník, chipsy a designové lahve 2 Foto:

A co do ní? Díky dvoudílnému filtru do ní můžete dát prakticky cokoliv – třeba vodu s ovocem nebo bylinkami. Nebo taky čaje všeho druhu. Právě filtr se postará o to, aby všechny kousky čaje zůstaly tam, kde mají být. Variantou je také studená káva, tedy cold-brew, kterou si připravíte tak, že kávu zalijete studenou vodou a necháte ji přes noc vyluhovat. Ráno budete mít skvělou kávu připravenou hned po probuzení. Možností je nepřeberně. Teplá, nebo studená, káva, nebo čaj, ovoce, či snad bylinky? Záleží jen na chuti. Zakoupíte zde!

Brabantia Roll Top

Úsporné kompaktní chlebníky Brabantia Roll Top pojmou veškeré pečivo, a zároveň zabírají minimum místa. Jsou vyrobeny z anti-korozní, vysoce kvalitní nerezové oceli s vroubkovaným dnem pro správnou ventilaci. Disponují vnitřní plastovou stopkou pro tiché zavírání. K dostání jsou v mnoha barevných provedeních od 679 korun na e-shopu Brabantia.

Novinky na trhu: chlebník, chipsy a designové lahve 3 Foto:

DELMART v Quadriu

Pražské obchodní centrum Quadrio i nadále pokračuje ve své expanzi. Po nedávno otevřené gastro zóně nové generace přichází na řadu rozšíření portfolia marketů, a tak tu už něco přes měsíc najdete i novou prodejnu potravin DELMART. Ta si klade za cíl nabídnout zákazníkům jedinečné a zdravé potraviny, určené, jak k okamžité konzumaci, tak i pro domácí přípravu moderních a svěžích pokrmů, založených na těch nejlepších surovinách. Zahájení provozu prodejny se rovněž pojí i s gastro zónou, již brzy tu totiž otevře i bistro. A nová gastro zóna tak bude kompletní!

Novinky na trhu: chlebník, chipsy a designové lahve 4 Foto:

Lay’s Oven Baked

Slečny a dámy, vy, které jste se doposud chipsům vyhýbaly, zostřete smysly! V Lay’s si pro vás připravili vychytanou pečenou dobrůtku v podobě senzačních Lay’s Oven Baked. Jsou unikátní tím, že jsou pečené v peci. Díky tomu obsahují o 50 % méně tuku než klasické chipsy. Výjimečně dobrá chuť této vypečené varianty vás jednoduše ohromí. Vyzkoušejte slanou klasiku a věřte, že si nové pečené chipsy zamilujete na první křupnutí. Nové Lay´s Oven Baked jsou v prodeji v běžných sítích hyper a super marketů za doporučenou prodejní cenu 24,90 korun.

Chilli chutě v Costa Coffee

Novinkou v rodině Costa je chilli mango čokoládový dort a horká čokoláda spicy mango. Tahle dvojice vás překvapí svojí magickou chutí. V obou případech na jazyku ucítíte intenzivní čokoládovou chuť, svěží mango a na závěr i pikantní chilli. Ingredience jsou dokonale vyvážené a vše společně ladí. Navíc čokoláda i chilli jsou přírodní afrodiziaka. Rozproudí vám krev v žilách a zlepší náladu, což je pro start do nového dne ideální. Horká čokoláda je navrch ozdobena šlehačkovou čepicí a mangovým sirupem. Dort zdobí ledabyle poházené chilli nitky. Uvnitř se skrývá smetanový a čokoládový krém na čokoládovém korpusu s mini piškoty. Vše pod rouškou mangového pyré. Určitě ochutnejte!

Novinky na trhu: chlebník, chipsy a designové lahve 5 Foto:

Čaje ccha

Na českém trhu najdete luxusní značku čajů ccha. Její první řadu Voyage tvoří pestrá kolekce výběrových čajů a čajových směsí inspirovaných cestovatelskou vášní. Ruční sběr a příprava zaručují symbiózu kvality, čistoty a dokonalosti. Náročný výběr nejlepších ingrediencí, převážně v bio kvalitě, se promítá do každé varianty. Čaje jsou balené do ručně šitých sáčků vyrobených z kompostovatelného materiálu, protože šetrný přístup k přírodě je neodmyslitelně spjatý s pěstováním a zpracováním čajů. Dostanete tak kvalitu těch nejlepších sypaných čajů, ale přitom v pohodlném balení do sáčků. Jste připraveni vychutnat si šálek jedinečného čaje a nechat se přenést na kouzelná místa celého světa? Koupíte na e-shopu od 460 korun. Jako například Terra Incognita – netradiční směs australských bylin, koření a japonského čaje matcha. Překvapivě temná barva se snoubí s hřejivou chutí skořice, pomeranče, máty a eukalyptu. Země nepoznaná, čekající na všechny své objevitele!

Připravila Tereza Pánková

Související témata: tipy , gastronomie , novinky , produkty , novinky na trhu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama