Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Nepropásněte unikátní Festival BBQ už tento víkend!

Festival BBQ
Festival BBQ
O víkendu 12.–13. 9. 2015 přivítá smíchovská náplavka Festival BBQ a grilování. Jedná se o dvoudenní gastronomicko-kulturní festival s doprovodným hudebním programem ve stylu bluegrass a mezinárodní barbecue soutěží.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na první mezinárodní soutěž v barbecue na území České Republiky přijaly naše pozvání ty nejlepší týmy Evropy! Soutěž je organizována pod záštitou americké neziskové organizace KCBS (Kansas City Barbecue Society). Hlavní cenou soutěže bude peletový gril značky Yoder Smokers od amerického výrobce z Kansasu.

Pro návštěvníky bude připraveno mnoho prodejních stánků, kde si budou moci zakoupit pokrmy z grilů a udíren. Zároveň budou mít jedinečnou příležitost ochutnat pravé americké barbecue od těch nejlepších, zakoupit si BBQ omáčky, koření a další produkty ke grilování. Návštěvníci se mohou těšit na soutěže o hodnotné ceny a bohatý doprovodný program.

Tento víkend bude ve znamení skvělého jídla, hudby a zábavy!

Festival BBQ 3 Foto:

 

Festival BBQ 4 Foto:

Co je americké barbecue?

Pravé americké BBQ je styl přípravy masa při nízkých teplotách po delší dobu. Je to americká tradice, která si postupně nachází cestu i do Evropy. BBQ pochází z amerického Jihu, kde se maso udí v kouři z dřevěného uhlí již po generace. Vyžaduje to nejen trpělivost, zručnost, ale i hodně zkušeností.

Atmosféru dokreslí přibližně 9 velmi talentovaných kapel české bluegrassové scény. Zahrají kapely jako Beyond Belief, Giant Mountain Band, Svatá Voda, Rustic Robots, Jumper Cables a další.

Vstupné na akci je 50 Kč na den. Děti zdarma.

V ceně vstupného je i festivalový časopis.

Doba konání:

Sobota 12. 9. 2015 od 10 hodin do 22 hodin

Neděle 13. 9. 2015 od 10 hodin do 17 hodin

Více informací o festivalu a programu najdete na našich stránkách www.bohemian-bbq.com

Festival BBQ 2 Foto:

Související témata: grilování , food festival , BBQ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama