Pražská luxusní restaurace dostala k výročí originální dárek od celebrit

Dvacáté narozeniny slaví pražské Brasileiro U Zelené žáby. Muzikanti Roman Holý, Matěj Ruppert, Tereza Černochová a další tváře českého showbyznysu věnovali svému oblíbenému podniku speciální dárek.

Brasileiro se řadí mezi nejoblíbenější restaurace v Praze. Díky jedinečnému konceptu se z obyčejného jídla stává zážitek na celý život. Večer probíhá formou nekončícího degustačního menu, při kterém vám na stole doslova přistanou kusy toho nejlepšího brazilského masa. Mezi tím si vychutnáte grilovaný ananas a jiné čerstvé chuťovky. Celý večer hosty obsluhují sympatičtí passadoři, kteří krájí a servírují maso. V tomto podniku můžete sníst, kolik se do vás vejde.

Brasileiro U Zelené žáby patří pod hvězdu Ambiente a letos slaví dvacáté výročí od otevření. Mezi stálé hosty patří i několik českých celebrit, které se rozhodly, že podniku věnují speciální dárek. Muzikanti Roman Holý, Matěj Ruppert a Tereza Černochová složili skladbu a spolu s fotbalistou Pavlem Nedvědem a herečkami Annou Geislerovou a Jitkou Schneiderovou natočili v Brasileiru videoklip, který oslavuje jejich oblíbený podnik.

„Matěj, Roman a Pavel jsou naši věrní hosté. Oslovili jsme je, abychom s nimi natočili na sociální sítě anketu, proč k nám rádi chodí, ale oni náš jednoduchý nápad přeměnili na takhle úžasný dárek,“ popisuje vznik skladby a klipu spolumajitel Brasileira U Zelené žáby Radek Macura.

Text a hudbu napsal Roman Holý, kromě Monkey Business také člen funk-rockovo-rapové kapely J.A.R. A právě funk se do skladby pro Brasileiro rozhodně propsal spolu s Romanovým nezaměnitelným rukopisem.

Zdroj: Tisková zpráva

Dostali jste chuť na pořádnou flákotu? Vyzkoušejte pečenou krkovici na medu a hořčici podle návodného videoreceptu

Kompletní recept najdete ZDE

Autor článku

Markéta Princová

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty