Lucie Vlčková

Vystudovala obchodní akademii. Začínala ve dvaceti letech jako obchodní zástupce vinařství a obchodu s chovatelskými potřebami. Láska k vínu a ke zvířatům jí zůstane navždy.

Dříve jezdila na prodejny s chovatelskými potřebami a po třech letech působení ve firmě si otevřela vlastní prodejnu v Terezíně, kterou provozovala dvanáct let. Před pěti lety musela obchod zavřít a začala fotit a prodávat dětské secondhandové oblečení na Facebooku. Dnes oblečení celkem dobře prodává v eshopu. Mnohem raději by ale prodávala v kamenné prodejně, protože miluje kontakt se zákazníky. Bohužel do obchodu moc lidí nechodilo.

Její manžel Petr (44 let) je podnikatel, který provozuje stánky se zmrzlinou. Má dvě děti – syna Petra (8 let) a dceru Alici (5 let). Obě dvě děti jsou akční po rodičích a vše je baví. Syn by byl rád fotbalistou a dcera tanečnicí. Lucie nemá ráda politiku a s tím spojené vše zlé a také nemá ráda plýtvání. Snaží se dětem ukázat, že v dnešní době je všeho nadbytek a dá se žít tak, aby se ulehčilo naší planetě. V bazarech a sekáčích jsou věci, které poslouží někdy mnohem déle než ty nejnovější modely. Hodně věcí nakupuje v bazarech, sekáčích nebo od soukromých prodejců.

Celá její rodina je společenská, takže hodně času tráví s přáteli. Miluje přípravu oslav a pohoštění pro návštěvy. S manželem žijí hlavně pro děti, takže všechen čas přizpůsobují jim a jejich aktivitám, ale mají už i společné koníčky. Do pořadu ji přihlásila kamarádka Andy, a pokud by vyhrála, jela by s rodinou na dovolenou, případně by peníze dala na rekonstrukci domu. Jako zábavu zvolila trénink na odpališti, jídla si vybrala proto, že jsou slavnostní a nevaří je každý den.

Charakter:Sama o sobě tvrdí, že je spravedlivá, spolehlivá, veselá a společenská. Je upovídaná, pracovitá, důsledná a pečlivá. Je zvědavá a někdy hodně zvídavá. Někdy je naivní, ztřeštěná, hodně upřímná a někdy rychleji mluví, než přemýšlí. Někdy je nedočkavá, zbrklá, občas lína a neurotická.

Zájmy:S rodinou rádi jezdí na kole, hrají tenis a milují pobyt na horách. Lucii baví její práce, vaření, chalupa a zahrádka. Ráda hraje deskové hry – na těch ujíždí a má jich snad 50. Baví ji fotografování a tvorba rodinných fotoknih a videoklipů. Ráda čte skandinávské detektivky, baví ji omalovánky a bytový design. Renovuje starý nábytek. Když má čas, tak jezdí na kole, hraje tenis a chodí na procházky s pejsky.

Vztah k vaření:Vaření miluje stejně jako její maminka a babička, které jsou obě excelentní kuchařky.

Chutě:Baví ji připravovat nové recepty, které vaří poprvé. Ráda připravuje různé jednohubky a obložené talíře, kde uplatní smysl pro detail. Má ráda téměř vše. Nejraději má všechny omáčky od maminky s knedlíkem, který je nejlepší na světě. Má ráda jídla od mámy anebo jídla, co vařila její babička.

Nesnáší:Nejí koprovou omáčku. Nikdy by nesnědla tlusté maso, špek, kůže a chrupavky.

Motto:V životě se řídí mottem: ,,Každý je strůjcem svého štěstí.‘‘a ,,Všechno jde, když se chce.‘‘

Očekávání:Těší se na nové zkušenosti a na to, že bude mít možnost poznat, jak probíhá natáčení. Moc se těší, že ji někdo pohostí. Určitě je pro ni motivací i výhra.

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty