reklama

zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat

reklama

Prima FRESH ročenka 2016
Prima FRESH ročenka 2016

Jaký byl náš rok 2016? PRIMA a FRESH :)

Rok se s rokem sešel a je načase se ohlédnout za tím, jaký byl rok minulý…
klaram , Vydáno: 03.01.2017

reklama

Asi vás nepřekvapí, že na webu přibyla spousta nových receptů a momentálně jich na naší stránce najdete úctyhodných 3200! Což už je pořádná porce inspirace a na své si přijdou zastánci zdravé stravy, vegetariáni, vegani i vitariáni. Myslíme ale i na ty, kteří si rádi dopřejí pořádný kus masa, českou kuchyni, ale i ty světové a exotické. A nechybí ani spousta výtečných sladkých dezertů a dortů pro ty, co si chtějí osladit život. Kromě receptů pro vás stále hledáme nové informace a zajímavé tipy na nové podniky, kuchařky, nechybí ani škola vaření.

Horkou novinkou, kterou jsme spustili před koncem roku je nová sekce videorecepty, která náš repertoár rozšířila o 1500 videoreceptů ze všech kulinárních pořadů TV Prima. Najdete tam oblíbené šéfkuchaře – o své recepty se podělili například Zdeněk Pohlreich, Karolína Kamberská nebo Emanuel Ridi.

Videorecepty banner Foto:

Nejen online světem žije Prima FRESH. Do sbírky jsme přidali další čtyři čísla tištěného časopisu, která nabídla čtenářům 300 nových sezonních receptů a spoustu tipů a novinek.

Opět jsme byli hlavním partnerem oblíbeného food festivalu. Bosch Fresh Festival loni navštívil čtyři města – Brno, Plzeň, Pardubice a Prahu a svým programem potěšil desetitisíce návštěvníků. Kromě skvělého jídla a pití mohli lidé pozorovat známé šéfkuchaře při cooking show, v mnoha případech se mohli i sami zapojit a vařit přímo s kuchaři na pódiu. Letošní rok – v květnu a v červnu – tato spanilá jízda pokračuje, tentokrát se na Bosch Fresh Festival mohou těšit obyvatelé Plzně, Pardubic, Českých Budějovic a Liberce.

Předprodej vstupenek na Bosch Fresh Festival

BOSCH FRESH FESTIVAL se opět rozjede do českých měst. Vstupenky můžete koupit již nyní v předprodeji!

Závěr roku nám přinesl ještě jednu radost. V gastronomické soutěži Znojemský hrozen jsme získali ocenění – 3. místo za nejlepší gastro časopis roku a 2. místo za nejlepší kuchařskou knihu roku, v které se umístila Moje sladká kuchařka z edice Prima FRESH.

Znojemský hrozen 2016

Prima FRESH slaví! Na festivalu Znojemský hrozen byl oceněn časopis i Moje sladká kuchařka

Žijí i naše sociální sítě a máme velkou radost, že s námi skrze ně čile komunikujete. Na Facebooku je vás už přes 20 000 a Instagram @primafresh se blíží k 11 000 fanoušků. Přidejte se k nám, právě na Instagramu pořádáme soutěže o krásné nové kuchařky, tak zkuste své štěstí :)

A jaké byly nejoblíbenější články na webu Prima FRESH v loňském roce?

Pečené brambory

Připravte si báječné pečené brambory 5x jinak

Připravila Klára Michalová

reklama

Související témata: časopis Prima Fresh , Prima Fresh , ročenka

reklama

Přečtěte si také