Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Tipy na gastro akce v týdnu 24. 2.–2. 3.

Tipy na gastro akce 24.2. - 2.3.
Tipy na gastro akce 24.2. - 2.3. Autor: Thinkstock
Přelom února a března se nese ve znamení masopustních veselic, zabijaček a slavností s dobrou zábavou a skvělým jídlem. Nenechte si ujít slavnosti moravského uzeného, tradiční zabijačky i mezinárodní vinařský veletrh.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

VINEX 2014

25.–28. února 2014, Výstaviště, Brno, region jihomoravský

Mezinárodní vinařský veletrh VINEX 2014 proběhne v jarním termínu souběžně s mezinárodními potravinářskými veletrhy SALIMA - MBK - INTECO jako přehlídka vín v pavilonu „A“ brněnského výstaviště. V rámci tohoto veletrhu se představí tuzemští i zahraniční vinaři se svojí aktuální nabídkou. Více informací najdete ZDE.

Tipy na gastro akce 24.2. - 2.3.  Foto: Thinkstock

Malostranské masopustní veselí

1. března 2014, park Kampa, Praha 1

Nejen na malých vsích, ale také v Praze můžete zavítat na několik masopustů. Jedním z největších masopustních průvodů je právě ten malostranský. Průvod masek a veselici doprovází Pražský pouťový orchestr, africké Ottobubny a Fireshow. Ani zde nebudou chybět tradiční zabijačkové pokrmy. Více informací najdete ZDE.

Letenské prase aneb Zabijačka v muzeu

1. března 2014, NZM Praha, Kostelní 44, Praha

Nenechte si ujít tradiční akci spojenou s ukázkami práce řezníka při staročeské zabijačce, ochutnávkami a prodejem gastronomických specialit, ukázkami lidových řemesel a práce papírových a plastikových modelářů. A dále nebude chybět ani bohatý doprovodný program. Více informací najdete ZDE.

Tipy na gastro akce 24.2. - 2.3.

Poberounský masopust

1. března 2014, zadnotřebáňská náves, Na návsi č. p. 6, Zadní Třebáň, region středočeský

Jedna z největších akcí svého druhu ve Středočeském kraji propukne v první březnový den. Masopust odstartuje zabijačkou a stylovým staročeským jarmarkem. Proběhnou různá vystoupení, ocenění nejoriginálnějších masopustních převleků a zahraje veselá kapela. Více informací najdete ZDE.

Tipy na gastro akce 24.2. - 2.3.  Foto: ThinkstockSlavnosti moravského uzeného

1.– 2. března 2014, náměstí Svobody, Valtice, region jihomoravský

V letošním roce se Slavnosti moravského uzeného konají hned dvakrát! Kromě tradičních na hradě Veveří je můžete také navštívit na náměstí ve Valticích. Čeká vás rozsáhlá nabídka moravských uzenářských výrobků, zabijačkové speciality, workshopy, soutěže, hry pro děti, řemeslný trh, vstup na hradby a dva dny bohatého programu. Více informací najdete ZDE.

Autor: redakce GASTRONAUT.CZ

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama