Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Tipy na gastro akce v týdnu 17.–23. února

Tipy na gastro akce 17.-23.2.
Tipy na gastro akce 17.-23.2.
Další únorový týden je ve znamení masopustních veselic, nechybí zabijačky, průvody masek a spousta výborného jídla a pití. V Praze se můžete vydat na velkolepý karneval nebo na významný gastronomický veletrh.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Top Gastro & Hotel

20.–23. února 2014, Výstaviště Praha – Holešovice, Praha, region Praha

Jeden z největších a nejvýznamnějších českých gastronomických veletrhů se opět blíží. Tento festival, určený jak pro odbornou, tak pro laickou veřejnost, jako každý rok nabídne velice rozmanitý program. Objeví se na něm třeba unikátní kuchařská show, soutěž gourmet týmů nebo klání mladých a nadějných barmanů. Více informací najdete ZDE.

Tipy na gastro akce 17.-23.2.

Bohemian Carnevale

Tipy na gastro akce 17.-23.2.

20. února – 4. března 2014, více míst, Praha, region Praha

Tento karneval navazuje na historické výpravné alegorické slavnosti, pořádané na území Čech, jejichž počátek sahá do období středověku. Projekt Bohemian Carnevale je znovuzrozením tohoto fenoménu oslavujícího lidskou radost a pospolitost. Probíhá na veřejných prostranstvích, v palácích, muzeích, galeriích, divadlech, školách a dílnách, ale také v restauracích a obchodech. Více informací najdete ZDE.

Berounský masopust

22. února 2014, Husovo náměstí, pivovar Berounský medvěd, Beroun, region středočeský

Na bujaré masopustní veselí a zavítejte do Berouna na tradiční masopust. Dopoledne se můžete zúčastnit průvodu masek, které poté převezmou vládu nad Berounem a od představitele města obdrží klíč od jeho bran. Dojde i na volbu krále masopustu a masopustní hodování. Podávat se budou zabijačkové pokrmy, masopustní koláče a na své si přijdou i milovníci piva a vína. Více informací najdete ZDE.

Festival masopustních tradic Fašank

23. února – 4. března 2014, Na kopci 321, Strání, region zlínský

Připomínkou klasických lidových tradic v prostředí malebného jihomoravského kraje je již několikátým rokem tento festival. Můžete se těšit na tradiční zabijačku, na vystoupení řady folklorních souborů z Česka i ze zahraničí a v neposlední řadě také na ukázky lidových řemesel. Více informací najdete ZDE.

Tipy na gastro akce 17.-23.2.

Mokropeský masopust

22. února 2014, Masopustní náměstí, Černošice, region středočeský

I letošní rok se Masopustní náměstí v Černošicích rozzáří pestrými barvami, rozezvučí veselými tóny a jako obvykle se naplní dobrou náladou. Vypravte se na další ročník masopustních slavností, tento rok se konají již po šestadvacáté. Těšit se můžete na tradiční průvod nebo masopustní dobroty. Více informací najdete ZDE.

Autor: redakce GASTRONAUT.CZ

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama