zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Kolekce nádobí Waves od Jamieho Olivera
Autor: archiv Albert Kolekce nádobí Waves od Jamieho Olivera

Stylový brunch s designovým nádobím od Jamieho Olivera

Chcete s přáteli či rodinou oslavit nějaký významný okamžik? Uspořádejte oslavu u sebe doma a připravte vašim blízkým nezapomenutelnou hostinu. Aby vámi připravené pochoutky během oslavy co nejvíce vynikly, je důležité věnovat pozornost i stylu jejich servírování.
klaram , 08.01.2014

reklama

Ke skvělému celkovému dojmu vám pomůže keramické nádobí z kolekce Waves, které si nyní můžete zakoupit v prodejnách Albert.

Originální oslava

Zapomeňte na tradiční a nudné hromadné obědy a uspořádejte brunch, který perfektně ozvláštní jakékoli víkendové dopoledne. Brunch je elegantním kompromisem mezi snídaní a obědem, jídlo se totiž většinou servíruje mezi desátou až dvanáctou hodinou. Pořiďte si pro tuto speciální příležitost nádobí od britského kuchaře Jamieho Olivera, a uvidíte, že vaše pokrmy vyniknou lépe než kdy dříve. Kousky z designové kolekce Waves se navíc budou díky svému nadčasovému vzhledu skvěle hodit k ostatnímu nádobí z vaší kuchyně.

Kolekce nádobí Waves od Jamieho Olivera  Foto: archiv Albert

Kolekce nádobí Waves od Jamieho Olivera , Foto: archiv Albert

Luxusní brunch za pár minut

Kolekce nádobí Waves od Jamieho Olivera  Foto: archiv AlbertA jaké sestavit menu? Vsaďte na vajíčka, které můžete snadno připravit v několika různých variantách. Vajíčka má rád téměř každý a jejich příprava vám zabere jen pár minut. Dále přichystejte jednoduchý zeleninový salát ze sezónní zeleniny. Nakrájejte a smíchejte například rajčata a cibuli, které potom zalijte zálivkou z olivového oleje, vinného octa, špetky soli, pepře a lžičky cukru. V den konání akce také nezapomeňte zaběhnout pro čerstvé pečivo. Výhodou brunche je jeho finanční nenáročnost. Ušetřené peníze pak můžete investovat do krásného nádobí z kolekce Waves, které vám bude dělat radost ještě dlouhou dobu.

Za nákup v Albertu sleva na nádobí

Na designové kousky nádobí z kolekce Waves Jamieho Olivera můžete získat slevu za nákupy v prodejnách Albert. V období od 9. dubna do 29. července 2014 získáte za každých utracených 200 Kč jeden bod a již za čtyři body máte možnost uplatnit slevu na jednotlivé kusy nádobí. Za 20 nasbíraných bodů získáte slevu na celou sadu talířů pro 4 osoby. Záleží jen na vás, kterým kouskem začnete. Do kuchyně se vám budou hodit všechny a na vašem stole budou vypadat báječně. Body je potřeba nalepit na speciální sběratelskou kartičku, kterou získáte na pokladnách a informacích.

Další informace a úplná pravidla sběratelské kampaně naleznete na letácích v prodejnách Albert a na www.albert.cz.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

reklama

reklama

Přečtěte si také