návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

Soutěžte o balíček originálních českých kuchařek

Soutěž o kuchařky Smart Press
Autor: archiv Smart Press Soutěž o kuchařky Smart Press
Zapojte se do soutěže s Prima FRESH a vyhrajte balíček výjimečných kuchařek z nakladatelství Smart Press. Na výhru se může těšit 500. soutěžící v pořadí, který správně odpoví na následující otázku:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stačí odpovědět na jednu jednoduchou otázku a tři novinkové kuchařky mohou být vaše.

Soutěž probíhá od 15. 3. do 10. 4. 2015.

Do soutěže můžete vstoupit ZDE.

Nápovědu hledejte na www.smartpress.cz

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA.

Výherce: Michaela Zedníková, Teplice

A o jaké knihy soutěžíte?

Menu podle Koko – Kuchařka plná videí

Veronika KOKO KOKEŠOVÁ

Menu podle Koko Foto:

Se stejnou vášní, s jakou moderátorka pražského radia Expres FM Veronika Kokešová alias Koko připravuje slavný blog MENUdomu.cz, se pustila také do tvorby první kuchařské knihy. Koko na svém blogu, za nějž získala ocenění Blogerka roku 2013 a 2014 v kategorii FOOD, Foodblog roku 2013 a rovnou dvě ocenění v anketě Křišťálová lupa 2014, zkouší v kuchyni možné i nemožné, svým čtenářům představuje suroviny, s nimiž při vaření pracuje a podrobně jim vysvětluje postupy také pomocí videí, kde se hodně vaří, směje a zase vaří. A nejinak tomu je i v její knize.

Kuchařka Menu podle Koko obsahuje kapitoly mapující konkrétní surovinu nebo sezonu – jídla lze mezi sebou kombinovat podle chuti. Těšit se tak můžete na menu ze dvora i z pastviny, menu houbové, myslivecké, bezmasé či rozkvetlé nebo na konečnou sladkou tečku. Každý recept obsahuje QR kód, díky němuž si budete moct přehrát video a vařit s bezprostřední Koko tváří v tvář. Videa najdete na nejnavštěvovanější české internetové televizi Stream.cz, která je základnou Veroničina pořadu MENU domů a MENU v sezoně.

Sladké bary – 50 snadných receptů, díky kterým se blýsknete

Stáňa MUTLOVÁ

Sladké bary Foto:

Naučte se péct zbrusu nové sladkosti a aranžovat je tak krásně, že vám je pochválí i tchyně! Stáňa Mutlová je jedna z prvních Češek, které propadly umění tzv. sweet barů – sladkých stolů a koutků. Roky své recepty ladila k dokonalosti ve svém vypečeném podniku Punk Rock Cakes a teď je sepsala do kuchařky, jakou ještě český trh neviděl!

Stániny sladké majstrštyky jsou rozděleny do deseti kapitol podle atmosféry, jakou chcete vytvořit. Najdete tu dámskou jízdu ve stylu Sexu ve městě, ale také třeba retro kapitolu Vintage či filmovou pohádku Vzhůru do oblak. Děti nadchne pestrobarevná Karlíkova továrna na čokoládu a dorazí je netradiční Halloween a Vánoce. Všechny recepty jsou prověřené dlouhou praxí, ale zvládne je samozřejmě i laik. Všechny laskominy mají naznačenou obtížnost i dobu na přípravu. Stáňa má efektní řešení i na klasickou infarktovou situaci, když nemáte co dát na stůl a návštěva má dorazit za 20 minut.

Stáňa přistupuje k pečení i psaní po svém, její rázný styl vás pobaví a skvělé fotky Davida Tureckého budete chtít rovnou sníst. Přečtěte si Stánin sladký svět a žádnou jinou kuchařku už nebudete chtít ani vidět.

Květinová kuchařka – Jedlé kvítí a býlí na vaření i zdobení

Jana VLKOVÁ

Květinová kuchařka Foto:

Objevte nové chutě a vůně prostřednictvím jedinečných receptů s jedlým kvítím a býlím, které váš talíř promění v malířské plátno plné lákavých barev a tvarů.

Sběr květů bude díky věrným ilustracím herbáře, který je spolu s receptovou částí přehledně rozdělen do čtyř ročních období kytkožrouta, procházkou nejen růžovým sadem.

Kniha Jany Vlkové vám poradí, kam a kdy se na lov kvítí vydat, čím se vyzbrojit nebo jakým místům a rostlinám se naopak vyhnout; obsahuje 99 rostlinných druhů (přičemž barevně znázorněnou část využíváme v kuchyni), zajímavé informace i tipy a také recepty na výtečné polévky, saláty, hlavní jídla či sladkosti. Sbírání a následné zpracování darů přírody, to není jen radost z neotřelých pokrmů, ale i cesta k vnitřnímu klidu, pohodě a vyrovnanosti.

Všechny kuchařky jsou k dostání na www.smartpress.cz.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama