Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Burgerfest 2018 – nejmasitější akce roku je opět tady!

Burgerfest 2018
Burgerfest 2018 Autor: archiv Burgerfest
Přijďte o víkendu 8. a 9. září na největší festival burgerů a již 7. ročník – Jack Daniel´s presents Burgerfest 2018. Najdete nás opět na Výstavišti v Holešovicích, ale tentokrát na Křižíkově fontáně.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Loňský ročník Burgerfestu znovu potvrdil, že jsme největší masovou akcí v Evropě i velkým svátkem všech milovníků dobrého jídla, fajn zábavy a pohodové atmosféry. Takže se opět můžete těšit na burgerové legendy, ale i nové podniky, ochutnejte co nejvíc variací hambáčů a po pořádný porci masa si dejte sladkou tečku nebo pořádný kafe. Pivo, víno poteče proudem a pro něco ostřejšího skočte do trucku plného té nejlepší whiskey – Jack Daniel‘s!

Burgerfest 2018  Foto:

Máme tu i malou ochutnávku letošního našláplýho programu, který bude ve znamení kuchařských show v podání gril masterů z celého světa. Přivítáme například BBQ Pit Boys GRYTA VÄSTERAS ze Švédska, Emersona do Nascimento se svým asados nebo Mattea de Carli z Itálie – je to bývalý šéfkuchař z michellinské restaurace. Své umění představí i BBQ Pit Boys chapters z Holandska a Německa.

Pro nejmenší připravujeme velkou zónu Primáček, kde se rozhodně nebudou nudit, takže spokojenost všech je zaručena. K tomu v sobotu vystoupí dětmi milovaná skupina Čiperkové a proběhne i podpisová akce. Dále servírujeme příjemnou hudbu kapel jako je Lord Bishop Rocks – dvoumetrový skvělý kytarista z newyorského Bronxu. Monna – rocksoulová kapela z Prahy nebo Magenne – hudebnice, skladatelka i textařka v jedné osobě. Sobotní večer završí punk-rocková kapela Green Day Prague Idiots. Nabitý den pokračuje dalším DJ setem. V neděli se můžete zhoupnout v bocích při Five O‘ Clock Tea nebo legendární kapele 80–90tých let Abraxas se Slávkem Jandou. K večeru ještě zahraje ULTIMA – nu metalový band z Ledče nad Sázavou. Mimo jiné se můžete těšit na dvě další kapely, které jsou ale překvapením!

Burgerfest 2018  Foto:

Kromě kuchařských show a fajn hudby vás pobaví kluci z Na stojáka a nemůžou chybět ani oblíbené soutěže v pojídání burgerů, amatérském grilování a další.

A proč to všechno děláme? My totiž v hovězí věříme!

Kupujte lupeny v předprodeji a sledujte náš Facebook a web.

TZ, (klam)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama