zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
6 tipů, kde si vychutnat valentýnské menu
Autor: istockphoto.com + Facebook podniků 6 tipů, kde si vychutnat valentýnské menu

6 tipů na podniky, kde si vychutnat valentýnské menu

Mnoho restaurací nabízí speciální valentýnská menu, kterým jen stěží odoláte. Pokud si netroufáte na domácí valentýnské pohoštění, zkuste štěstí v některém z vybraných podniků – třeba se místečko pro dva ještě najde. ;)
tereza_pankova , 14.02.2018

reklama

Grand Cru a valentýnské menu Jana Punčocháře

Šéfkuchař restaurace Grand Cru Jan Punčochář pro vás připravil speciální sedmichodové valentýnské menu. Zkušený sommelier vám k němu navíc napáruje vína, která podtrhnou jedinečnou chuť jednotlivých chodů. Čekají na vás nevšední kombinace, jako například marinovaný siven s křenem a humří emulzí nebo pečená křepelka s červenou řepou a ostružinami. Cena menu pro jednu osobu je 2 990 korun, menu s vinným párováním pak 4 990 korun.

Kontakt na Facebooku

6 tipů, kde si vychutnat valentýnské menu 3 Foto:

První valentýnské menu v La Bibiche

Letos Valentýn dorazil i do podniku La Bibiche! Nachystali zde speciální valentýnské menu, které je ale stále vedeno v jejich street food stylu. Sestaveno je tak, aby každý chod obsahoval suroviny s afrodiziakálními účinky. Jako předkrm tu mají krůtí salát s chilli, mangem a avokádem. Hlavním chodem je burger s pastrami, lanýžovou majonézou a mladým špenátem. No a na závěr nesmí chybět čokoládové brownies s dýňovým pyré – vše za 290 korun. Pokud ale chcete, připraví vám navíc speciální růžový gin and tonic.

Kontakt na Facebooku

Valentýn v brněnské restauraci SIGNATURE

Neznámé pokrmy ze známých surovin. To je Valentýn v SIGNATURE restaurant. Zamilované páry se mohou těšit na nevšední překvapení. Dopředu budou představeny jen hlavní suroviny každého pokrmu, nikoliv kompletní menu. V něm nebudou chybět dary moře ani sladká tečka. Finální úprava jednotlivých pokrmů bude až do posledního momentu překvapením.

Kontakt na Facebooku

7+ tipů na valentýnské dárky k jídlu i pití

7+ perfektních tipů na valentýnské dárky k jídlu i pití

Únor ve znamení lásky v Chateau St. Havel

Zámecká restaurace Chateau St. Havel se rozhodla nabízet valentýnské menu během celého února – pokud vám dnes není přáno, můžete si romantickou večeři ve velkém stylu vychutnat o pár dní později. Šestichodová degustace vás vyjde na 1 290 korun za osobu, čtyřchodová na 890 korun. Zvlášť si můžete přikoupit vinnou degustaci. Ale pozor, podáváno je vždy od 17 hodin.

Kontakt na webové stránce

Valentýnské Belcredi Bistro

Podnik na Milady Horákové Belcredi Bistro přináší speciální valentýnské menu a příjemnou atmosféru. Protože Valentýn není o dárcích, ale hlavně o bezstarostných chvílích v příjemném prostředí, které trávíte se svými milovanými. Ochutnat tu můžete slávky na bílém víně, jehněčí hřebínek s bramborovým pyré a čokoládový fondant s jahodovým coulis a zmrzlinou. Pokrmy se dají objednat samostatně, ale také jako celé menu za 690 korun.

Kontakt na Facebooku

6 tipů, kde si vychutnat valentýnské menu 2 Foto:

Elegantní Valentýn v Art Nouveau

Prožijte krásný valentýnský oběd nebo večeři při živé klavírní hudbě ve francouzské restauraci Art Nouveau v Obecním domě v Praze. Připraveno pro vás bude romantické menu, ale také květina pro váš doprovod nebo drink na uvítanou. I zde sázejí na mušle, tentokrát sv. Jakuba, přichystán pro vás bude i chateaubriand z hovězí svíčkové a na závěr sladké překvapení od šéfcukrářky; to vše za 2 250 korun.

Kontakt na Facebooku

+ valentýnská maličkost na závěr

Pokud chcete k romantické večeři přidat i nějakou tu maličkost, doporučujeme zaběhnout do obchodu Flying Tiger Copenhagen. Srdce jsou aktuálně velmi oblíbeným motivem, takže je najdete na zápisníčcích, plátěných taškách i klíčenkách.

Připravila Tereza Pánková

reklama

Související témata: Valentýn , tipy , menu , kam za jídlem , valentýnské menu , astronomie

reklama

Přečtěte si také