Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Také Šéf je Prima FRESH!

Prima FRESH jaro 2015
Prima FRESH jaro 2015
Pusťte jaro také do svých kuchyní. V redakci jsme pro vás připravili nové číslo časopisu Prima FRESH plné fantastických jarních lahůdek. A pozor, uvnitř najdete také rozhovor se Zdeňkem Pohlreichem! Jaro bez Šéfa a jeho receptů by snad ani nebylo jarem. Časopis bude v prodeji už 11. března.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stěžejním svátkem v této době jsou samozřejmě Velikonoce, které přímo vybízejí k rodinným oslavám, při kterých se vaří a pečou tradiční pokrmy, ale zkoušejí se i nové pochoutky. Proto jsme pro vás v novém Prima FRESH magazínu připravili rovnou 10 originálních receptů, které se hodí na velikonoční tabuli. Nechte se zlákat třeba tradiční moravskou polévkou se zvláštním názvem Šmigrustovka, ve které najdou uplatnění vykoledovaná vajíčka.

Pamatujete ještě, jak Zdeněk Pohlreich upravoval králičí? Čas ušáků na talíři je za rohem:

Roláda s houbami a s bramborami s rajčaty.

Lekce pro domácí řezníky: Jak opracovat králičí

Jaro je fresh. Buďte svěží s recepty z našeho nového časopisu Prima FRESH.

 

Předplatné časopisu Prima FRESH 2019

Získejte předplatné časopisu Prima FRESH na rok 2019 s krásným dárkem!

I masožravci si na stránkách časopisu přijdou na své. Připravili jsme pro vás 8 skvělých receptů na kuře, špičkoví šéfkuchaři se s námi podělili o návody na přípravu jehněčího masa a v neposlední řadě si spolu uvaříme ryby a mořské plody. Milovníci sladkého najdou v časopise recepty na základní těsta i úžasné laskominy od kuchařky Jemmy Wilson ze stáje Jamieho Olivera. Dohromady máme pro vás více než 70 receptů, které do vaší kuchyně přinesou jaro, prosluněnou náladu a svěží chutě.

Prima FRESH jaro 2015  Foto:

To vše si můžete přečíst od 11. března, kdy nové číslo časopisu Prima FRESH najdete v prodeji za cenu 49 Kč. Udělejte si radost :)

Související témata: Teď vaří šéf! , časopis Prima Fresh , jaro
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama