Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Rozšiřte si chuťové obzory na Asia Food Festu

Asia Food Festival
Asia Food Festival Autor: Thinkstock
Objevte svět tajemného Orientu a exotických destinací skrze jejich kuchyni! 26. září se na smíchovské náplavce v Praze uskuteční první Asia Food Fest.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Asijská kuchyně je velice různorodá, používá oproti jiným kontinentům nejvíce druhů koření, dochucovadel a přísad. A nemyslíme pouze u nás nejrozšířenější kuchyně Číny, Thajska, Vietnamu či Japonska.

Přijďte ochutnat i jiné asijské kuchyně na smíchovskou náplavku! Vařit se bude íránská, gruzínská, libanonská, indonéská nebo třeba srílanská kuchyně! Bude určitě co ochutnávat. Představí se vám více než 50 účastníků z různých koutů Asie, kteří vám nabídnou tradiční a autentické pokrmy!

Asia Food Festival 4 Foto:

Asia Food Festival 3 Foto:

Každý návštěvník festivalu v rámci vstupného 30 Kč, obdrží speciální výtisk časopisu Asie na talíři, který bude plný receptů a zajímavostí z asijské kuchyně.

Kdy: 26. 9. 2015 od 10.00–20.00

Kde: Hořejší nábřeží – Smíchovská náplavka

Vstupné: 30 Kč

Další informace najdete na fb stránce události.

Asia Food Festival 2 Foto:

Související témata: food festival , asijská kuchyně
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama