návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama

Vepřové pěti vůní s nudlemi

Hodnoceno: 0x
4 porce
Vepřové pěti vůní s nudlemi
Autor: isifa.com Vepřové pěti vůní s nudlemi
Arašídový a sezamový olej jsou ohromně zdravé a mají specifickou chuť, která se na úpravu vepřového masa perfektně hodí. Jako přílohu si připravte smažené nudle se spoustou zeleniny a bylinek.

Postup

  1. Předehřejte troubu na 200 °C. Na prkénko dejte maso, vetřete do něj arašídový a sezamový olej, potom koření pěti vůní. Dochuťte.
  2. V pánvi rozpalte arašídový olej a máslo a maso ze všech stran prudce opečte. Přemístěte maso do trouby a pečte 7–10 minut. Poté nechte maso pár minut odpočívat a nakrájejte ho na plátky.
  3. Nudle: Rozpalte arašídový olej v pánvi nebo ve woku, přidejte česnek, zázvor, chilli a smažte 1 minutu. Potom přidejte pepř a smažte další 2 minuty. Přidejte hoisin a sójovou omáčku, pořádně promíchejte, aby se chutě spojily, potom nasypte nudle a opět dobře promíchejte, aby se nudle dokonale obalily.
  4. Při podávání: Nudle rozdělte na servírovací talíře, podávejte s na plátky nařezaným masem a posypte jarní cibulkou, koriandrem a oříšky.

Vepřové pěti vůní s nudlemi Foto: isifa.com

Vepřové pěti vůní s nudlemi, Foto: isifa.com