zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Vepřová plec na rajčatech
Autor: archiv Mutti Vepřová plec na rajčatech

Vepřová plec na rajčatech

Hodnoceno: 0x
Připravte se na zcela nový požitek z vepřového. Šťavnatá rajčata vyzdvihnou výjimečné vlastnosti masa a samotný recept vás překvapí svou jednoduchostí. Rozpalte plotnu, jde se na věc!
do 1,5 hodiny
4 porce

Další výborné recepty z konzervovaných rajčat a pyré najdete ve speciálu:

reklama

Postup

  1. Vepřovou plec nakrájejte na větší kousky. Smažte maso na pánvi s hrubě nakrájenou cibulí, sádlem a nakrájenou slaninou, dokud nezhnědne.
  2. Přidejte Cherry rajčátka Mutti a Dvojitý koncentrát Mutti předem zředěný trochou horké vody. Ochuťte solí a pepřem a přidejte estragon a šalvěj.
  3. Duste pod pokličkou na mírném plameni po dobu 1 hodiny.
  4. Podávejte s rýží.

PRIMA TIP: Rajčatové výrobky Mutti dodají každému jídlu chuť čerstvých rajčat

Nemáte čas, ale chcete své jídlo obohatit chutí rajčat? Pak se obraťte na značku Mutti, jedničku mezi výrobci tomatových produktů! Ať už sáhnete po plechovce Cherry rajčátek Mutti, nebo po tubě Dvojitého koncentrátu Mutti, vždy budete mít jistotu, že držíte v dlani kvalitního společníka v kuchyni. Italská značka si zakládá na vysoké úrovni surovin i jejich dodavatelů a chuti zaměnitelné s čerstvými rajčaty. To vše rychle bez zbytečných průtahů s přípravou před servírováním. Pochutnejte si také na dalších jídlech s Mutti produkty. Video vám dodá potřebnou inspiraci.

Grilovaný mečoun s loupanými rajčaty a kapary (Pesce spada)

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Grilovaný mečoun s rajčaty a kapary

Výrobky značky Mutti najdete v řetězcích Globus, Tesco, Billa a také na Rohlík.cz

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

reklama