zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Kakaový termix
Autor: Smoothcooking.cz Kakaový termix

Kakaový termix

Hodnoceno: 1x
Máte rádi jídlo hezky domácí a kvalitní? Doma si můžete připravit třeba kakaový termix – připomeňte si dětství! :)
do 10 minut
2 porce

Článek

Čokoládové burgery  Foto:

24 božských čokoládových dortů, moučníků i dezertů

Sladká jídla z čokolády jsou mezi lidmi velice oblíbená. Není se čemu divit, jsou hezká na pohled a chuťově fantastická. Když se navíc přidá čerstvé ovoce, sbíhají se...

reklama

Postup

  1. Do mísy vložte tvaroh. Přidejte zakysanou smetanu nebo jogurt.
  2. Dále kakao, oslaďte a důkladně promíchejte.
  3. Nyní stačí ozdobit sezonním ovocem, mátou, meduňkou, kokosem, chia nebo slunečnicovými semínky. Fantazii se zde meze nekladou.

Kakaový termix 2 Foto:

Kakaový termix 3 Foto: Kakaový termix; foto: Smoothcooking.cz

Smoothcooking.cz Foto:

Smooth cooking aneb vaříme hladce

Ze začátku jsem si založila internetový zápisník, kam jsem zapisovala recepty pro mé přátele. Ale po roce ho začali sledovat i další lidé, tak jsem se rozhodla koupit si doménu a začít opravdu blogovat. Přidala jsem tomu duši a hlavně zapojila i můj osobní život. Do všech receptů přidávám hlavně kus sebe a obrovskou dávku úsměvu a elánu.

Můj blog Smoothcooking.cz je souhrn jednoduchých a rychlých receptů, které zvládne i úplný začátečník. Je proložen složitějšími recepty pro ty, kteří chtějí strávit u plotny i několik hodin. Najdete zde sladké, slané, ale i nápoje a smoothie.

Popisuji tipy, triky, inspiraci na to, jak být lepší kuchařkou či kuchařem, dále doporučené restaurace, ingredience a vybavení a food akce. Snažím se vám být opět o krok blíže, a tak jsem začala točit videorecepty a vlogy z food akcí.

reklama