Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Parmezánové kuřecí kuličky v tomatové omáčce

4 porce
do 1 hodiny
Parmezánové kuřecí kuličky v tomatové omáčcce
Parmezánové kuřecí kuličky v tomatové omáčcce Autor: Crusty corner
Pekáč, který je plný dozlatova pečených masových kuliček, zasypaných parmezánem. Toto vše obaleno výbornou smetanovou rajskou omáčkou a zasypané bazalkou. Doplněné čerstvým křupavým chlebem.
Reklama
Reklama

Postup

  1. Masové kuličky: V míse smíchejte všechny ingredience a vytvořte kuličky. Osmahněte je v pánvi na oleji a dejte do pekáče.
  2. Omáčka: Na másle zpěňte cibulku, zalijte plechovkou rajčat a nakonec přimíchejte i ostatní suroviny.
  3. Masové kuličky zalijte omáčkou, zasypte sýrem a pečte cca 20 minut.
Reklama

CrustyCornerSeznamte se s CrustyCorner!

Jmenuji se Vanda a pracuji v jednom z brněnských divadel, jsem matka dvou dětí a od jejich narození se bavím tím, že zkouším nové recepty. Strašně ráda si kupuji kuchařky, ale mým největším pokladem je babiččin rukou psaný starý receptář. Když objevím nějaký receptový poklad, pečlivě ho zapíšu do svého zápisníku a plánuji, jak ho předám dceři. A jednou budou mít moje vnoučata v knihovně také takový starý ohmataný receptář. A mezitím se o své recepty dělím s vámi na mém blogu CrustyCorner.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama