zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Beton Twist
Autor: archiv Beton Twist

Osvěžte se letním Betonem v novém stylu!

Legendární spojení Becherovky a toniku zná pod ikonickým názvem Beton každý. Tento nejznámější český koktejl totiž naplňuje všechny atributy skvělého drinku – osvěžující a výjimečná chuť, jednoduchá příprava a snadná dostupnost surovin. Klasika z roku 1967 nyní přichází v dalším upgradu!
klaram , 04.07.2015

reklama

Neomezujte se pouze na citron a vyzkoušejte i jiné čerstvé sezonní ovoce a zeleninu, které legendárnímu drinku dodají další dimenzi svěžesti. Personalizujte si svůj Beton a vtiskněte mu díky méně tradičním ingrediencím pokaždé jinou chuť. Osvěžit jej můžete třešněmi, bezovým květem, ředkvičkou, mátou, hruškou, jahodami, melounem, rybízem, řapíkatým celerem nebo chilli papričkou.

Při servírování Becherovky s tonikem se nebojte experimentovat a sáhnout po originálních nádobách. Při letních oslavách od svatby přes zahradní a narozeninové párty výborně poslouží rozmanité hrnky a skleničky, vázičky nebo malé zavařovací sklenice,“ říká Jiří George Němec, barman a globální ambasador značky Becherovka Original.

Beton Twist 3 Foto:

Becherovka a tonik se poprvé setkaly v roce 1967 na světové výstavě EXPO v kanadském Montrealu. Dnes již legendární koktejl Beton patří k evergreenům českého léta v barech, restauracích, domácnostech, na zahrádkách i chalupách. Díky snadno dostupným surovinám a jednoduché přípravě je totiž možné jej namíchat téměř kdekoliv.

K přípravě klasického Betonu jsou zapotřebí tyto základní suroviny: Becherovka Original, kvalitní tonik, kvalitní led a čerstvý citron. Ano, takhle jednoduché to je :) Letos to ale zkuste jinak a vylepšete si svůj drink dalším ovocem a jedlými květy.

Beton Twist 2 Foto:

reklama

Související témata: letní drinky

reklama

Přečtěte si také