zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Hruškové smoothie s chia semínky
Autor: KitchenStory.cz Hruškové smoothie s chia semínky

Hruškové smoothie s chia semínky

Hodnoceno: 0x
Vyzkoušejte recept na hruškové smoothie s chia semínky. Jeho příprava vám zabere minimum času a to se po ránu hodí! Navíc přidáním chia semínek dopřejete tělu potřebnou vlákninu, vitamíny, minerály a omega 3 mastné kyseliny. A hlavně jsou perfektním zdrojem antioxidantů.
do 10 minut
2 porce

reklama

Suroviny (2 porce)

Postup

  1. Na přípravu smoothie budete potřebovat blender (stolní mixér), můžete zkusit použít třeba i tyčový mixér, se kterým to ale půjde o trochu hůř. Zbavte hrušky jádřince a nakrájejte je na menší kusy. K hruškám přidejte zbylé ingredience a mixujte 1–2 minuty, dokud nebude mít smoothie hladkou texturu.
  2. Nezapomeňte před podáváním ochutnat a popřípadě přidat vodu nebo med.

Hruškové smoothie s chia semínky Foto:

Hruškové smoothie s chia semínky, foto: KitchenStory.cz

KITCHEN STORY

Kitchen Story Foto:

… aneb manželé v kuchyni!

Ze začátku to bylo vaření pro pár přátel a rodinu, ale pak se z toho stalo něco víc. Jirka a Marika se rozhodli, že se se svými každodenními zážitky, zkušenostmi a postřehy z kuchyně chtějí podělit a tak vznikl food blogKITCHEN STORY, kterému věnují každičkou volnou chvilku. Jejich obrovská výhoda je v tom, že jsou na to dva.  

Marika má ráda jednoduchou kuchyni o pár ingrediencích, která nezabere moc času a také zastává úlohu fotografa a stylisty. Jirka má radši větší výzvy, a proto se často pouští do složitějších receptů, navštěvuje kurzy vaření a různé kulinářské soutěže. Skloubením svých vlastností dokážou blogu propůjčit daleko rozmanitější pohled na život v kuchyni i mimo něj.

reklama